Reszkessetek, betörők! (1990)

Devin Ratray
Roberts Blossom
John Candy
Kieran Culkin

Dufek mel   2022. 04. 10.

Nagyon jó film.

Puncs   2019. 12. 23.

Nincs karácsony Kevin nélkül

Minden évben a műsorára tűzi ezt a filmet valamelyik kereskedelmi csatorna. Ahogy a korábbi években, úgy valószínűleg idén is ez lesz a legnézettebb karácsonyi műsor a tévében. Az emberek lassan harminc éve egyszerűen képtelenek ráunni karácsonykor e... teljes kritika»

Shelby07   2018. 01. 30.

Először még jó volt, vicces volt. De hál istennek a magyar adók eltudták rontani azzal, hogy halálra játsszák minden egyes évben. Szerintem már nem kellene ennyire erőltetni. Viccesnek vicces, aki először nézi az biztos élvezni fogja, talán még 1-2 a... több»

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 06.

Minden Karácsonykor ott van a címe a műsorok között, de nem lehet megunni, az egyik legjobb film amit a családdal a Tv előtt az ünnepek alatt nézni lehet, mókában gazdag családi film!!!

Deku   2017. 07. 18.

Olyan jó a hangulata ennek a filmnek, hogy én minden évben ledarálom az első két részt karácsonykor. Mindig eszembe jut, hogy milyen jók is az ünnepek. Remek film, imádom.

indingo   2017. 04. 15.

Van egy hangulata, ami miatt csak szeretni lehet. A gyerekkoromat juttatja eszembe, pontosabban azt amikor néztem. A zenei betétet nagyon el lettek találva.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Lehet kicsit furcsának tűnik,de ebből a vígjátékból bizony kultfilm lett!Egyszerű,de nagyszerű,és mégis felejthetetlen minden képsora.Az igazság érdekében tegyük hozzá,ez csak ezzel a három illetővel működik így,Joe Pesci , és az aranyos Macaulay Culkin , ,és Daniel Stern,mind mind kulcsfigurák!

Kevin abban a jelenetben, amikor hazaszalad a templomból, hogy felkészüljön a rablók 9 órára tervezett támadására, egyszerűen benyit a főbejáraton. Vagyis a lakást tárva-nyitva hagyta, holott tudta, hogy a betörők hamarosan benéznek.

(Klauka89 )

Macaulay Culcin és hat testvére, köztük Keiran Culcin (Fuller) is megszenvedte, hogy apjuk színészkeltetőként tekintett a gyerekeire. Miután a Culcin szülők kétszobás lakásban nevelték hat gyermeküket, és nélkülözniük kellett, a szomszédasszony tanácsát megfogadva gyermekszerepekkel próbálkoztak némi pénzt keresni. Az apa vérszemet kapva kényszerítette gyermekeit a színészkedésre, hatuk közül azonban csak egy csemetét érdekelt igazán ez a pálya.

(Klauka89 )

Kevin bátyjának, Buzznak a barátnőjét egy elmaszkírozott fiú alakította.

(gyorfigyuri10)

A faházat a film miatt építették.

(HE7EDIK)

Fuller valójában Culkin kisöccse volt.

(HE7EDIK)