Puncs   2019. 12. 23.
Nincs karácsony Kevin nélkül

Minden évben a műsorára tűzi ezt a filmet valamelyik kereskedelmi csatorna. Ahogy a korábbi években, úgy valószínűleg idén is ez lesz a legnézettebb karácsonyi műsor a tévében. Az emberek lassan harminc éve egyszerűen képtelenek ráunni karácsonykor erre a családi vígjátékra. Az imádni valóan aranyos, ámde égetnivalóan rossz Kevin egyedül marad otthon karácsonykor. Szülei a nagy reggeli kapkodásban egyszerűn elfelejtik felébreszteni. Míg családja Párizsban tölti az ünnepeket, addig ő Chicagói otthonukban élvezi a rég vágyott vakációt, amit családtagjai nélkül tölthet. Öröme nem tart túl sokáig. Két mindenre elszánt betörő, Harry és Marv ugyanis az ünnepek alatt készül kirabolni a McCallister ... több»

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon nagy kedvencem a karácsony része minden évben, imádnivaló vígjáték.

Shelby07   2018. 01. 30.

Először még jó volt, vicces volt. De hál istennek a magyar adók eltudták rontani azzal, hogy halálra játsszák minden egyes évben. Szerintem már nem kellene ennyire erőltetni. Viccesnek vicces, aki először nézi az biztos élvezni fogja, talán még 1-2 alkalommal jó is megnézni, de én már annyira meguntam hogy folyton ez folyik mindenhonnan(főleg karácsonykor, mert az hiszik, hogy ez annyira jó, hogy akkor leadják 4x-5x), hogy inkább elkapcsolok. De ezt leszámítva, aki még nem látta az nézze meg, mert egyszer mindenképp érdemes.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 06.

Minden Karácsonykor ott van a címe a műsorok között, de nem lehet megunni, az egyik legjobb film amit a családdal a Tv előtt az ünnepek alatt nézni lehet, mókában gazdag családi film!!!

indingo   2017. 04. 15.

Van egy hangulata, ami miatt csak szeretni lehet. A gyerekkoromat juttatja eszembe, pontosabban azt amikor néztem. A zenei betétet nagyon el lettek találva.

Roberts Blossom
Devin Ratray
Roberts Blossom
John Candy
Kieran Culkin

Kevin bátyjának, Buzznak a barátnőjét egy elmaszkírozott fiú alakította.

(thedarkman99)

A faházat a film miatt építették.

(HETEDIK )

Fuller valójában Culkin kisöccse volt.

(HETEDIK )