mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon nagy kedvencem a karácsony része minden évben, imádnivaló vígjáték.

Shelby07   2018. 01. 30.

Először még jó volt, vicces volt. De hál istennek a magyar adók eltudták rontani azzal, hogy halálra játsszák minden egyes évben. Szerintem már nem kellene ennyire erőltetni. Viccesnek vicces, aki először nézi az biztos élvezni fogja, talán még 1-2 alkalommal jó is megnézni, de én már annyira meguntam hogy folyton ez folyik mindenhonnan(főleg karácsonykor, mert az hiszik, hogy ez annyira jó, hogy akkor leadják 4x-5x), hogy inkább elkapcsolok. De ezt leszámítva, aki még nem látta az nézze meg, mert egyszer mindenképp érdemes.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 06.

Minden Karácsonykor ott van a címe a műsorok között, de nem lehet megunni, az egyik legjobb film amit a családdal a Tv előtt az ünnepek alatt nézni lehet, mókában gazdag családi film!!!

indingo   2017. 04. 15.

Van egy hangulata, ami miatt csak szeretni lehet. A gyerekkoromat juttatja eszembe, pontosabban azt amikor néztem. A zenei betétet nagyon el lettek találva.

Deku   2017. 07. 18.

Olyan jó a hangulata ennek a filmnek, hogy én minden évben ledarálom az első két részt karácsonykor. Mindig eszembe jut, hogy milyen jók is az ünnepek. Remek film, imádom.

Roberts Blossom
Devin Ratray
Roberts Blossom
John Candy
Kieran Culkin

Kevin bátyjának, Buzznak a barátnőjét egy elmaszkírozott fiú alakította.

(thedarkman99)

A faházat a film miatt építették.

(HETEDIK )

Fuller valójában Culkin kisöccse volt.

(HETEDIK )