Mr. Bean's Holiday
Rowan Atkinson

Mr. Bean (Rowan Atkinson) a templom tomboláján egy franciaországi nyaralást és egy videokamerát nyer. A nyirkos London után jól fog esni egy kis üdülés Cannes-ban, így hát hősünk becsomagolja bőröndjét, és útra kel. De mivel a legendás Mr. Beanről van szó, sejthetjük, hogy nem fog minden… Több

Rendező: Steve Bendelack
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2007.03.29.

2023.11.05 R9CK3R

Még az első részt is felülmúlta, pedig az se volt semmi! Az biztos, hogy kevés ilyen szuper vígjáték készül már manapság, így ami van, arra vigyázni kell! Rowan pedig zseniális figura, az egyik legnagyszerűbb színész valaha, olyan, mint Funés, az ember ránéz, és már röhög is. XD

2018.12.24 indingo

Ismét egy remek alkotás. Egyszerű a humora, de az nagyon jó. Szinte hihetetlen, hogy beszéd nélkül pusztán a mozdulataival az arckifejezéseivel mosolyt tud csalni mások arcára.

2020.05.06 Yosihiro

Mr. Bean nyaral

Ha azt mondanám remek lett akkor hazudnék ha azt mondanám jó lett akkor is hazudnék. Igazából volt benne pozitívum és negatívum is. Én nem tudtam eldönteni ez egy közepes film nekem. A történet nem igazán kötött le. Igazából vártam valami váratlant de mindig azt kaptam amire számítottam. Talán egy kis "szerelem" belefért volna és jót is tett volna a filmnek, de akkor kellett volna Mr Bean-né :) Összességében a történet gyenge a forgatókönyv is csak a közepes színvonalat üti meg de néhol azt sem gyatra. A színészek közül R. Atkinson játéka jó és néhol parádés de a többit nem tudom értékelni. W. Dafoe-t szeretem de ez a szerep csak epizódokban illett rá. Emma de Caunes szerintem nemcsak szép de jól is játszott. Azt adta akit elvárni tőle ez jó alakítás volt. A zenei aláfestések viszont közepesek lettek. Így az értékelésem 3 csillag ennél többet nem érdemel a film.Talán jobb lett volna ha ennyire nem erőltették volna Bean játékát de ez csak az én véleményem.... Üdv Yosi

2017.07.23 Orosz István

Szerintem nagyon gyenge lett, oke Mr. Bean elökörködik benne, de ez már erőltetett. Azt mondanám nagy kínnal, de egyszer sok ásítás közepette végig lehet nézni.

2017.03.22 GedyPapa

Nem kellett volna megszületnie ennek a filmnek. Az igazi katasztrófafilm olyan magasra tette a lécet, hogy esélytelen volt, hogy azt megugorja. És nem is történt meg. Túl sok az erőltetett lapos poén és Rowan Atkinson se tud minden esetben segíteni azon, hogy ne legyen kínos a film.

A filmben szerepel Rowan Atkinson lánya, Lily is. Szerző: Lonka

A Stepan névnek oroszul a második szótagon van a hangsúja.Szerző: ps

Rowan Atkinson elmondta, hogy ez volt Mr. Bean utolsó története.Szerző: ps

Az eredeti tervek szerint Mr. Bean Ausztráliába utazott volna, nem pedig Franciaországba.Szerző: ps