Mr. Bean nyaral (2007)

Mr. Bean's Holiday

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Timon   2019. 12. 31.

Szerfelett szakadtam ezen a vígjátékon,Mr Bean humora hatalmas!Elejétől végéig teljesen lekötött.De a legjobb a vége volt.Az volt még benne jó,hogy az eddigiekhez hasonlóan itt is keveset beszéltek,és a látványra hagyatkoztak,ami tökéletesre sikerült.Hát még a színészi játék!A végén a cannes-i jelenet pedig fergeteges módon tett koronát erre a remekműve. 10/10

indingo   2018. 12. 24.

Ismét egy remek alkotás. Egyszerű a humora, de az nagyon jó. Szinte hihetetlen, hogy beszéd nélkül pusztán a mozdulataival az arckifejezéseivel mosolyt tud csalni mások arcára.

Orosz István   2017. 07. 23.

Szerintem nagyon gyenge lett, oke Mr. Bean elökörködik benne, de ez már erőltetett. Azt mondanám nagy kínnal, de egyszer sok ásítás közepette végig lehet nézni.

GedyPapa   2017. 03. 22.

Nem kellett volna megszületnie ennek a filmnek. Az igazi katasztrófafilm olyan magasra tette a lécet, hogy esélytelen volt, hogy azt megugorja. És nem is történt meg. Túl sok az erőltetett lapos poén és Rowan Atkinson se tud minden esetben segíteni azon, hogy ne legyen kínos a film.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Remek kikapcsolódás. Imádom Mr. Bean sajátos debil humorát. Izgalmas végignézni minden ténykedését és ez ebben a filmben sincs másként. Rowan Atkinson a kulcsa ennek a filmnek. Nélküle nem lenne ilyen tökéletes kikapcsolódás gyereknek és felnőttnek egyaránt.

Rowan Atkinson

A filmben szerepel Rowan Atkinson lánya, Lily is.

(Lonka)

A Stepan névnek oroszul a második szótagon van a hangsúja.

(ps)

Rowan Atkinson elmondta, hogy ez volt Mr. Bean utolsó története.

(ps)