Mr. Bean nyaral

Mr. Bean's Holiday

2023.11.05 R9CK3R

Még az első részt is felülmúlta, pedig az se volt semmi! Az biztos, hogy kevés ilyen szuper vígjáték készül már manapság, így ami van, arra vigyázni kell! Rowan pedig zseniális figura, az egyik legnagyszerűbb színész valaha, olyan, mint Funés, az ember ránéz, és már röhög is. XD

2018.12.24 indingo

Ismét egy remek alkotás. Egyszerű a humora, de az nagyon jó. Szinte hihetetlen, hogy beszéd nélkül pusztán a mozdulataival az arckifejezéseivel mosolyt tud csalni mások arcára.

2020.05.06 Yosihiro

Mr. Bean nyaral

Ha azt mondanám remek lett akkor hazudnék ha azt mondanám jó lett akkor is hazudnék. Igazából volt benne pozitívum és negatívum is. Én nem tudtam eldönteni ez egy közepes film nekem. A történet nem igazán kötött le. Igazából vártam valami váratlant de mindig azt kaptam amire számítottam. Talán egy kis "szerelem" belefért volna és jót is tett volna a filmnek, de akkor kellett volna Mr Bean-né :) Összességében a történet gyenge a forgatókönyv is csak a közepes színvonalat üti meg de néhol azt sem gyatra. A színészek közül R. Atkinson játéka jó és néhol parádés de a többit nem tudom értékelni. W. Dafoe-t szeretem de ez a szerep csak epizódokban illett rá. Emma de Caunes szerintem nemcsak szép de jól is játszott. Azt adta akit elvárni tőle ez jó alakítás volt. A zenei aláfestések viszont közepesek lettek. Így az értékelésem 3 csillag ennél többet nem érdemel a film.Talán jobb lett volna ha ennyire nem erőltették volna Bean játékát de ez csak az én véleményem.... Üdv Yosi

2017.07.23 Orosz István

Szerintem nagyon gyenge lett, oke Mr. Bean elökörködik benne, de ez már erőltetett. Azt mondanám nagy kínnal, de egyszer sok ásítás közepette végig lehet nézni.

2017.03.22 GedyPapa

Nem kellett volna megszületnie ennek a filmnek. Az igazi katasztrófafilm olyan magasra tette a lécet, hogy esélytelen volt, hogy azt megugorja. És nem is történt meg. Túl sok az erőltetett lapos poén és Rowan Atkinson se tud minden esetben segíteni azon, hogy ne legyen kínos a film.

2019.12.31 Timon

Szerfelett szakadtam ezen a vígjátékon,Mr Bean humora hatalmas!Elejétől végéig teljesen lekötött.De a legjobb a vége volt.Az volt még benne jó,hogy az eddigiekhez hasonlóan itt is keveset beszéltek,és a látványra hagyatkoztak,ami tökéletesre sikerült... Több

2019.07.25 Ms. Akárki

Remek kikapcsolódás. Imádom Mr. Bean sajátos debil humorát. Izgalmas végignézni minden ténykedését és ez ebben a filmben sincs másként. Rowan Atkinson a kulcsa ennek a filmnek. Nélküle nem lenne ilyen tökéletes kikapcsolódás gyereknek és felnőttnek egyaránt.

2017.07.31 Lonka

Készült már jobb Mr. Beanes film is, de azért ez sem volt rossz. Ami egy kicsit feldobja, hogy Rowan Atkinson lánya, Lily is szerepelt a filmben.

2017.06.02 szkodvig

Gyerekként még csak csak élveztem. Felnőtt fejjel megnézve már nem annyira. Bugyuták a poénok benne,a kis csávó meg egy idő után baromi idegesítő is. Talán egyszer megéri megnézni vagy, ha nagyon van szabadidőnk és nincs más dolgunk de amúgy ne erőltessük.

2015.05.01 dps

Egy kedves, szívmelengető és jól sikerült bohózat (nagyon jó családi mozi).

2016.02.21 zsfarkas

Aki szereti Atkinson filmjeit, annak ez is fog tetszeni, mert itt is megjelenik az az annyira tipikus humor, amit vagy nagyon szeret az ember vagy nagyon utál.

2015.02.16 Jcsornane

Atkinson egy kiváló színész egy fergeteges vígjátékban kitűnő családi film.

2014.12.22 Bulki

Teljesen nyilvánvalóan egy nem túl kis rétegnek szól ez a film, azoknak, akik szeretik Mr. Bean, a tréfás bajkeverő karakterét és történeteit. A nyaralás természetesen egy kész katasztrófa, de ezt is várjuk tőle. Minden igyekezet ellenére szerintem ez nem sikerült annyira jól, mint Mr. Bean korábbi mozifilmje.

2016.02.04 miki

Aki szereti Mr. Beant, biztosan látta már ezt a filmet, aki viszont ki nem állhatja a karaktert, egyszerűen csak ne nézze meg. A komédia egyébként sem túl erős, inkább középszerű. Mr. Bean a rövid, pantomim jellegű műsorában volt a legjobb, a mozifilmek közül egyik sem sikerült igazán jól.