Timon   2020. 05. 06.

Eszméletlenül vicces volt,szanaszét röhögtem magam.Egy darabig nem éreztem eröltetettnek,de a vége felé...az már sok volt.A legjobban az elejét élveztem,a fő kedvenc részem a vidámparkos jelenet.

GedyPapa   2017. 03. 06.

Annyira szeretem. Nem tudom miért, lehet pont azért, mert alig szól pár szót mégis vicces. Van egy-egy kínos jelenet benne, de alapvetően számomra ez az egyik kedvenc vígjátékom pedig nagyon sokat láttam már. Mr. Bean megunhatatlan!

HercegPeter   2016. 12. 04.

Nekem ez sajnos tényleg katasztrófa volt. Kár volt kimozdítani a saját közegéből. Szó se róla, jó és vicces, de nincs meg az a Mr.Bean feeling-je, mint ami megvolt régen. Az sem volt a legjobb ötlet, hogy a sorozathoz képest, sok volt a szövege. Nek... több»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Katasztrófa elviselni ezt az embert egy komplett film erejéig.Nem szerettem,mert így töményen nekem sok.És így unalmas,és erőltetett is volt. Kifejezetten gyenge film.

Ms. Akárki   2019. 05. 19.

Zseniális vígjáték. Rowan Atkinson elmebetegül vicces egy karaktert épített. Sokszor fejfogó ökörségek vannak a filmben, de Beantől nem is várnánk mást. Rengetegszer láttam már és valószínű még fogom is.

Lonka   2017. 07. 31.

Rowan Atkinson mindig szerepben van, nem is tudom másként elképzelni. Már önmagában vicces figura, csak rá kell nézni. Én szétröhögtem magam a filmen, nagyon tetszett.

SzFa   2017. 10. 27.

Minden Mr. Bean film egyedi és fantasztikus. Mr. Bean egy nagyon egyedi karakter. Imádom a filmjeit és egyikben sem csalódtam még. A történet és az alakítások is különlegesek. imádom az a művészi alkotást, amit Mr. Bean készített a filmbe.

Rowan Atkinson

Steve Martin is szerette volna eljátszani a főszerepet.

(kázsé)

Az első film, ami 100 millió dollárt hozott mielőtt bemutatták volna az USA-ban.

(kázsé)

Az eredeti sorozat több jelenetét is újrajátszották a filmben.

(kázsé)

Burt Reynolds személyesen jelentkezett a szerepre, mivel nagy rajongója volt a sorozatnak.

(kázsé)

Egy későbbi Dr. Who, Peter Capaldi játszott egy szerepet a filmben. Rowan Atkinson is játszotta a doktor szerepét 1999-ben.

(kázsé)

A film folytatása egy évtizeddel később készült el.