Bean - Az igazi katasztrófafilm

Bean - Az igazi katasztrófafilm

Bean
Rowan Atkinson

Az ügyefogyott Mr. Bean a Nemzeti Galéria biztonsági őreként is rengeteg galibát okoz, ezért a vezetőség mielőbb meg akar tőle szabadulni. Úgy döntenek, a legjobb, ha elküldik olyan messzire, amennyire csak lehet, konkrétan: Amerikába. Mikor egy igen értékes amerikai festő képét… Több

Forgatókönyvíró: Rowan Atkinson, Richard Curtis
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 1997.11.06.

2023.11.05 R9CK3R

Valamiért kimaradt eddig, de nagyon örülök, hogy sikerült végre bepótoljam! Zseniális vígjáték, minden perce érték! :D

2017.03.06 GedyPapa

Annyira szeretem. Nem tudom miért, lehet pont azért, mert alig szól pár szót mégis vicces. Van egy-egy kínos jelenet benne, de alapvetően számomra ez az egyik kedvenc vígjátékom pedig nagyon sokat láttam már. Mr. Bean megunhatatlan!

Katasztrófa elviselni ezt az embert egy komplett film erejéig.Nem szerettem,mert így töményen nekem sok.És így unalmas,és erőltetett is volt. Kifejezetten gyenge film.

2016.12.04 HercegPeter

Nekem ez sajnos tényleg katasztrófa volt. Kár volt kimozdítani a saját közegéből. Szó se róla, jó és vicces, de nincs meg az a Mr.Bean feeling-je, mint ami megvolt régen. Az sem volt a legjobb ötlet, hogy a sorozathoz képest, sok volt a szövege. Nek... Több

2020.05.06 Timon

Eszméletlenül vicces volt,szanaszét röhögtem magam.Egy darabig nem éreztem eröltetettnek,de a vége felé...az már sok volt.A legjobban az elejét élveztem,a fő kedvenc részem a vidámparkos jelenet.

Az egyik jelenetben feltűnik a Lidércfény (Jude) óriásplakátja.Szerző: R9CK3R

Steve Martin is szerette volna eljátszani a főszerepet.Szerző: kázsé

Az első film, ami 100 millió dollárt hozott mielőtt bemutatták volna az USA-ban.Szerző: kázsé

Az eredeti sorozat több jelenetét is újrajátszották a filmben.Szerző: kázsé