Babe: Malac a városban (1998)

Babe: Pig in the City

Nagy Zsolt   2019. 06. 12.

Érdekes film, de a malachúsról való lemondás gondolata nem fordult meg a fejemben. Sőt lókolbászt és libahúst is eszem :)

indingo   2017. 04. 18.

Kisgyerekként láttam még moziban, ami nagy szó volt, mert egyszer-kétszer mentünk csak évente. akkor nagyon tetszett, de rá kellett jönnöm, hogy már idősebb fejjel is jó a film. Helyes a története és Babe magyar hangját nagyon eltalálták.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

A malacka nagyon helyes volt a filmben. Ebben a részben az asszony a főszereplő, a gazda kevesebbet szerepelt. Ezt hiányoltam. Kedves, gyermeteg film.

Lonka   2018. 08. 30.

Ó, amikor még ilyen filmekre ült be az ember a moziba! Helyes, kedves, igazi családi történet.

Bibabac   2017. 10. 02.

Kicsi gyerekként nagyon sokat néztem a tv-ben. Aranyos, kedves kis történet, és még mindig imádom a malackát ^^ Gyerekeknek szerintem élvezetes, de felnőttként már kevés élvezhető jelenetet találok benne.

habtündér   2015. 03. 20.

Istenem,de rég láttam ezt a filmet! Még alsós voltam,amikor a moziban adták. Aranyos kis mese azt hiszem - emlékszem utána jó ideig nem voltam hajlandó malac husit enni!:) Szerintem családi alap mozi - mondjuk kisiskolás korú gyerekeseknek!

lexlutor   2015. 02. 24.

Rém cuki mozi, nekem az első rész is nagyon tetszett, így természetes volt, hogy megnézem a másodikat is. Mondják, hogy a folytatások alaposan le szoktak maradni az eredeti film sikerétől. Szerintem ez ebben az esetben nem így volt.