Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A varázslók visszatérnek: Alex kontra Alex (2013)

The Wizards Return: Alex vs. Alex

Jake T. Austin
Gregg Sulkin
Maria Canals-Barrera
David DeLuise
Jennifer Stone
Gregg Sulkin

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Selena Gomez miatt néztem csak meg ezt a részt mert imádom, de ezt már kár volt legyártani. Fantáziátlan és unalmas volt számomra. Pedig a sorozatot kedveltem.

lolita13   2016. 10. 08.

Alig vártam, hogy megnézhessem, mert imádom Selena Gomezt Főleg ott ahol varázsol is :9 és őszintén olyan volt amilyet vártam.

Kardos   2016. 08. 07.

Szeretem ezt a sorozatot nagyon de főleg csak selena gomez miatt bevallom. Különben nagyon sekéjesek és idegesítőek a történetek sajnos. Ez amolyan sitcom jellegű sorozat, ami nem éppen a stílusom, de az alaptörténete jól kihasználható és aranyos.

katalin19   2015. 10. 31.

A legjobb szerepet Selena játsza a filmben is és a sorozatban is. Példa képem is. Nagyon jól ki van találva minden. Varázslatos tényleg az egész film szereplőkkel együtt mindennel együtt. :D

J.Fatime   2015. 10. 20.

Nagyon szeretem a sorozatot és szeretem,hogy Selena színésznőként is ilyen jól megállja a helyét nem csak énekesként. Ezt a filmet inkább már mesének mondanám ezzel a varázslatos világával,de attól függetlenül élvezhető és érdekes,nem csak gyerekeknek.

viraggg   2016. 01. 31.

Nagyon szerettem a sorozatot, és a hozzá tartozó filmeket is, szerintem nagyon jó színészek játszanak benne. Nyilván ez egy teljes mesevilág, hisz kevés benne a ráció, ennek ellenére nagyon aranyos és vicces történetei és karakterei vannak, bármikor, bármilyen korosztálynak jó szórakozást nyújt.

Bernyke   2015. 01. 28.

Remek film lett! Imádom a sorozatot, láttam az összes részét és kár, hogy már nem forgatják tovább :)