lolita13   2016. 10. 08.

Alig vártam, hogy megnézhessem, mert imádom Selena Gomezt Főleg ott ahol varázsol is :9 és őszintén olyan volt amilyet vártam.

Kardos   2016. 08. 07.

Szeretem ezt a sorozatot nagyon de főleg csak selena gomez miatt bevallom. Különben nagyon sekéjesek és idegesítőek a történetek sajnos. Ez amolyan sitcom jellegű sorozat, ami nem éppen a stílusom, de az alaptörténete jól kihasználható és aranyos.

J.Fatime   2015. 10. 20.

Nagyon szeretem a sorozatot és szeretem,hogy Selena színésznőként is ilyen jól megállja a helyét nem csak énekesként. Ezt a filmet inkább már mesének mondanám ezzel a varázslatos világával,de attól függetlenül élvezhető és érdekes,nem csak gyerekeknek.

katalin19   2015. 10. 31.

A legjobb szerepet Selena játsza a filmben is és a sorozatban is. Példa képem is. Nagyon jól ki van találva minden. Varázslatos tényleg az egész film szereplőkkel együtt mindennel együtt. :D

viraggg   2016. 01. 31.

Nagyon szerettem a sorozatot, és a hozzá tartozó filmeket is, szerintem nagyon jó színészek játszanak benne. Nyilván ez egy teljes mesevilág, hisz kevés benne a ráció, ennek ellenére nagyon aranyos és vicces történetei és karakterei vannak, bármikor, bármilyen korosztálynak jó szórakozást nyújt.

Jake T. Austin
Gregg Sulkin