Advertisement

Egy kutya négy útja (2019)

A Dog's Journey

Kathryn Prescott
Dennis Quaid
Marg Helgenberger
Marg Helgenberger

Klauka89   2021. 09. 15.

Érdekes, hogy nem vagyok nagy kutyás, de mégis ezt a filmet annyira szeretem, csodálatos kerek egész, megható, élettel teli és megríkat.

Ms. Akárki   2019. 06. 23.

Amikor meghallottam, hogy folytatják a filmet megijedtem, hogy elrontják az előző film hangulatát, de bevallom, kellemeset csalódtam. Isteni romantikus film kerekedett ki a film végére. Nagyon érzelmes, soszor szívfacsaró, ahogy az életei végére ér a... több»

rainman   2020. 01. 04.

A giccs határán egyensúlyozó kutyás film. Gyakorlatilag minden kutyafilmes közhely szerepel benne, de ezeket olyan ügyesen keveri, hogy eléggé viccesre, romantikusra és drámaira sikerült. A narratíva végig a kutya szemszöge, ez okos döntés volt a kés... több»

Tyoci   2020. 12. 19.

Annyira kerek és egész a történet, amit ezek a kutyás filmek adnak. Érzelmileg is nagy ráhatással vannak az emberre, és a befejezés is kellő finomsággal van levezényelve. Kellemes a léleknek az a sok szeretet és remény, amit tükröződik a történetben.

KCintia   2020. 11. 08.

Imádnivaló

Az előzmény is rettenetesen jó volt. Minimálisan félve álltam neki a másik részének, mert nem tudtam, mire számíthatok. Be kell látnom, néha vannak olyan filmek, amiknél a második rész is ugyanolyan jó, mint az első. Nem okozott csalódást. Imádtam.

drg0602   2020. 02. 24.

Fantasztikus aranyos film, teli vicces helyenként drámai jelenetekkel. Egy aranyos történet, amely megmutatja egy kutyus négy útját. Nekem nagyon tetszett. Tényleg nagyon aranyos, zseniális alkotás. Mindenkinek ajánlom!

Adri Kovács   2020. 05. 29.

Az előzménye is rettentően tetszet és most a folytatása is belopta magát a szívembe. Egy nagyon megható és érzelmekkel teli történetet vitt végig ez a 2 film.

A film összbevétele 75 602 573 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 82 688 331 forintot termelt. A hazai mozik összesen 63 852 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Bryce Gheisarnek, aki a fiatal Ethant játssza, a valóságban van egy Bailey nevű macskája.

(Shelby07)

A kutya szinkronhangja eredetileg Bradley Cooper lett volna, azonban végül Josh Gadet választották a feladatra.

(Shelby07)

Az Egy kutya négy útja a televíziós sorozatok és tévéfilmek világában már több évtizedes tapasztalattal rendelkező, kétszeres Emmy-díjas Gail Mancuso első egészestés mozifilmje.

A 2017-ben bemutatott Egy kutya négy élete folytatása.

A film W. Bruce Cameron 2012-es azonos című regényének adaptációja.