Egy kutya négy útja

Kathryn Prescott
Dennis Quaid
Marg Helgenberger
Marg Helgenberger

Néhány kapcsolat olyannyira elmélyül, hogy úgy érezzük, életeken át kitart a kötelék. Bailey, a szeretni való négylábú négy kutyaéletet tölthet szeretett gazdijával, Ethannel. Napjait Ethan tündéri unokája még örömteljesebbé teszi. Az idilli élet azonban véget ér, amikor CJ, a kisunoka… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Hongkong, Kína, India
Premier (HU): 2019.06.06.
Forgalmazó: Freeman Film

2022.03.26 kevelin

Hál' istennek sikerült hozni a korábbi rész atmoszféráját, amitől egy kutyás film jó szokott lenni. Én ezt is végigbőgtem, mint mindegyik hasonlót. :D A könyv is nagyon jó, ami alapján készült, de a film is visszahozza a sztori lényegét, hogy a kutyák és emberek mennyire lelki társakká tudtak válni az évezredek során.

2019.06.23 Ms. Akárki

Amikor meghallottam, hogy folytatják a filmet megijedtem, hogy elrontják az előző film hangulatát, de bevallom, kellemeset csalódtam. Isteni romantikus film kerekedett ki a film végére. Nagyon érzelmes, soszor szívfacsaró, ahogy az életei végére ér a... Több

2021.09.15 Klauka89

Érdekes, hogy nem vagyok nagy kutyás, de mégis ezt a filmet annyira szeretem, csodálatos kerek egész, megható, élettel teli és megríkat.

2020.02.24 drg0602

Fantasztikus aranyos film, teli vicces helyenként drámai jelenetekkel. Egy aranyos történet, amely megmutatja egy kutyus négy útját. Nekem nagyon tetszett. Tényleg nagyon aranyos, zseniális alkotás. Mindenkinek ajánlom!

2020.01.04 rainman

A giccs határán egyensúlyozó kutyás film. Gyakorlatilag minden kutyafilmes közhely szerepel benne, de ezeket olyan ügyesen keveri, hogy eléggé viccesre, romantikusra és drámaira sikerült. A narratíva végig a kutya szemszöge, ez okos döntés volt a kés... Több

A film összbevétele 75 602 573 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 82 688 331 forintot termelt. A hazai mozik összesen 63 852 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Bryce Gheisarnek, aki a fiatal Ethant játssza, a valóságban van egy Bailey nevű macskája.Szerző: Shelby07

A kutya szinkronhangja eredetileg Bradley Cooper lett volna, azonban végül Josh Gadet választották a feladatra.Szerző: Shelby07

Az Egy kutya négy útja a televíziós sorozatok és tévéfilmek világában már több évtizedes tapasztalattal rendelkező, kétszeres Emmy-díjas Gail Mancuso első egészestés mozifilmje. Szerző: hp

A 2017-ben bemutatott Egy kutya négy élete folytatása. Szerző: hp