Karácsonyi krónikák 2

Karácsonyi krónikák 2

The Christmas Chronicles: Part Two

Kurt Russell

Kate (Darby Camp) újra izgalmas kalandba keveredik. Bár az idei karácsonynak a családi béke jegyében kellene telnie, a lázadó kamaszlány nem hajlandó elfogadni anyja új párját, azzal pedig végképp nem ért egyet, hogy az ünnepeket a férfival és annak fiával, Jackkel (Jahzir Bruno) együtt töltsék el.… Több

Forgatókönyvíró: Matt Lieberman, David Guggenheim
Ország: Kanada
Premier: 2020.11.25. | Netflix (2020.11.25.)

2023.12.26 Fikatours_blogger

A második részben hiába tették magukat ugyanolyan színvonalon az alkotók, sajnos már oda az újdonság varázsa. A Russell házaspárnak viszont jól állt ez a szerep.

2022.12.26 Artemisia

a nap véleménye

Mikulás újra akcióban

Kurt Russell Mikulása 2 év után visszatért Goldie Hawn Mikulásnéjával kiegészülve, hogy újra megmentsék a karácsony szellemét. A viszonylag jól sikerült első részben a Pierce családnak – különösen Teddynek – sikerült túljutnia egy nagyon nehéz idősza... Teljes kritika

2021.12.10 Klauka89

A második részre négyest tudok adni, mert ez már inkább mese. Csili-vili mese, mese, mátka, féreglyukon keresztül pikk-pakk Cancunból az Északi-sarkra röppennek, ez olyan gyerekdimenzió. De Goldie Hawnt szeretem, Kurttel rendkívül jó párost alkotnak,... Több

2021.05.21 kevelin

Nagyon kritikus vagyok a karácsonyi filmekkel kapcsolatban. Ez egészen véletlenül jött velem szembe a Netflixen, de nekem borzasztóan tetszett. Télanyó is végre szerepet kapott, nem az a tipikus mikulásos karácsonyi film. Mindkét része nagyon tetszett, családosoknak, gyerekeknek kifejezetten ajánlom.

2022.12.26 Török389133

Az első rész nagyon jó volt, ez viszont kb. 5 éveseknek készült, a poénok eltűntek, borzasztó unalmas az egész.

Goldie Hawn (1945–) hat évvel idősebb, mint Kurt Russel (1951–). Párkapcsolatuk – házasság nélkül – 1983-tól napjainkig tart. Már 1968-ban találkoztak, sőt, Kurt be is próbálkozott az akkor 23 éves színésznőnél, de nem jött össze, mert Goldie túl fiatalnak gondolta a 17 éves Kurtot. Goldie-nak 1983 előtt már volt két válással végződő házassága (a másodikból származik Kate Hudson, a neves színésznő), ahogy Kurtnek is volt addigra egy válása. A válások nagyban hozzájárultak, hogy nem házasodtak össze "jó kapcsolathoz nem kell papír" jeligével. Egy közös fiuk van, Watt Russel, aki 1986-ban született. Bár stabil kapcsolatban élnek ("álompár"), a bulvármédia sokszor feszegette, hogy nyílt kapcsolat az övék, mind a ketten kacsingattak másokra is. Kapcsolatukat úgy írják le, hogy tűz (Kurt) és víz (Goldie). Goldie egyébként folyamatosan meztelenkedő zsidó családból jött, de mára már buddhista lett.Szerző: myatom

Goldie Hawnnak és Kurt Russelnek öt közös filmje van. A Karácsonyi krónikák előtt 1987-ben (4 évvel megismerkedésük, illetve összejövetelük után) dolgoztak együtt közös filmben, az igen kiváló Vasmacska kölykeiben, amiből egyébként nemrég készült egy nem túl jól sikerült remake (nemcserével).Szerző: myatom

Chris Columbus rendező (akinek a Reszkessetek betörők 1-2-t, a Mrs. Doubtfire-t stb. köszönhetjük) úgy tudja, hogy Kurt Russel fontolgatja a nyugdíjba vonulást, ami erősen megkérdőjelezné a Karácsonyi Krónikák 3. elkészültét.Szerző: myatom

Goldie Hawn és Kurt Russel 1983 óta élnek párkapcsolatban.Szerző: Varga_Júlia

(2020. 12. 10.)
Kriminális katyvasz, kiábrándítóan középszerű kliséhalmaz
Goldie Hawn és Kurt Russel 37 éve tartó kapcsolatának sikerültebben is emléket lehetett volna állítani, de a két veterán színészlegenda annyira kedves együtt, hogy a kedvükért a világ legrosszabb karácsonyi filmjének is hajlandó lennék megbocsátani. Már meg is tettem. Több