Télapu 3: A szánbitorló (2006)

The Santa Clause 3: The Escape Clause

Máté Polgár   2020. 12. 26.

Ez a kedvenc részem, valószínűleg azért, mert ezt láttam először. Nagyon jó egy új mikulást is látni benne, és a hangulata is szuper.

Norbert93   2019. 05. 20.

Hiába a rengeteg negatív kritika és jómagam is tudom, hogy nem egy erősen felépített film, de mégis megvan a maga hangulata és varázsa, ha az ember az adott időszakban megnézi.

szd91   2015. 01. 28.

Amikor már azt hinné az ember, hogy lerágott csont egy történet és mégis jön a harmadik rész... És jó, bebizonyítja hogy nincs lerágva az a csont. Vicces, fordulatos, izgalmas és magával ragad újból. Kár hogy a tvben csak az elsőt ismételgetik és soh... több»

neeta92   2015. 06. 20.

Bellehez hasonlóan érzek én is. Nem vagyok oda tőle kicsit sem. Nálam ez a film 3-ast sem érdemel mivel konkrétan porba tiporja az első részt. Próbáltak valami akciót belevinni de ez sajnos kudarc lett inkább győzelem.

Belle   2015. 02. 23.

Az első két részt imádtam, de nekem a harmadik már nem nyújtotta ugyanazt az élményt. Egyszer érdemes megnézni, de nem vagyok vele úgy, mint az első kettővel, amit minden évben rendszeresen újranézek karácsonykor.

Ez az egyetlen Télapu film, amiben Télapu fő manója Bernard nem jelenik meg.

Jack Frost fekete-fehér ruhát visel, sápadt megjelenéssel, amivel Jack Skellington karakterére utal a Karácsonyi lidércnyomás (1993) című filmből, aki szintén azt hitte, hogy átveheti a Télapó szerepét.