Éjszaka a múzeumban

Éjszaka a múzeumban

Night at the Museum

Ben Stiller

Larry élete nem úgy alakul, ahogy szeretné, és amikor legújabb találmányával is felsül, kénytelen éjjeliőrként munkát vállalni a Természetrajzi Múzeumban. Már az első éjszaka elképszető kalandokat él át: a kiállított dinoszauruszok, vadállatok és történelmi alakok egyszer csak életre kelnek, az… Több

Rendező: Shawn Levy
Forgatókönyvíró: Ben Garant, Thomas Lennon, Milan Trenc
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2007.01.18. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.08.30 sammy88

Varázslatos alapötlet

Valamiért mindig halogattam a film megnézését, mintha kicsit féltem volna tőle, de aztán rávettem magam és jól tettem, hogy megnéztem. Jó alapötletből szerethető film lett.

2017.04.11 indingo

Nagyon helyes film, bár nincs túlgondolva a történet. Az alapsztori érdekes és ötletes Ben Stiller is megállta a helyét. A karakterek jól kidolgozottak.

Stiller zseniálisan hozza a karaktert.Újszerű,és élettel teli a kihalt múzeum.Nekem nagyon bejövős,és tele van jobbnál-jobb ütős poénokkal.Wilson,és Williams is nagyon jól adják.Minden korosztálynak erősen ajánlott film.

2020.04.16 Yosihiro

Éjszaka a Múzeumban 1.

Egy Ben Stiller három részes sorozat első felvonást megtekintettem. Bár már régebben láttam , de véleményt még nem írtam a filmről így előtte a megtekintést pótoltam. Szóval nem rossz mese, vígjáték nekem tetszett egyedi hangulattal és varázslatos megjelenítéssel egy igazi családi film. Igazából nagyot nem tudtak ezzel a filmmel alkotni de mégis adott valami pluszt. Élveztem ahogy a múzem életre kel és a kis emberek csodás. A történet írója ezzel a résszel mindenképp egy újfajta dimenzióba repített át ezt köszönöm. Ami talán kimaradt a film kapcsán az "emberi" kapcsolatok bemutatása a fiával való kommunikáció és egy új romantika kibontakozása amikböl valjuk meg cseppeket kaptunk. A végkimenetel jó és akár a folytatást is megnézem mert ha jól tudom van még kettő része. Összeségében a forgatókönyv rendezés és animálás remek ez öt csillag a szereplők a négy csillagnál nem érdemelnek többet a zene és effeketek is négy csillag. Így nálam ez erős négycsillagos film amit érdmemes megnézni. Igazából azért nem adtam öt csillagot mert hiányérzetem volt. A történetben szerintem ugrottak egy részt és így nekem nem volt teljes. A gyermekeknek nagyon jó szórakozás és bátran tudom ajánlani a felnőtteknek is.. Üdv Yosi

2017.09.13 Deku

Igazán kedvelhető és tetszetős filmre sikeredett a maga keretein belül. Nekem legalábbis ennyi itt elég volt ahhoz hogy szórakozzak. Szeretem az ilyen egyszerűbb tévés filmeket. Bejött.

Dextert, a kismajmot egy Crystal nevű csuklyás majom játszotta, aki Hollywoodban igazi veteránnak számít. Láthattuk őt többek között a Dr. Dolittle-ben, az Amerikai Pitében, a Másnaposokban.Szerző: stevepisti

2006-ban a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

Ben Stiller és Owen Wilson 8. közös filmje. Szerző: dulkap

Annak ellenére, hogy számos jelenetben láthatjuk őket, forgatás során Ben Stiller és Owen Wilson mindössze egyszer találkoztak.Szerző: hp