Éjszaka a múzeumban (2006)

Night at the Museum

sammy88   2020. 08. 30.

Varázslatos alapötlet

Valamiért mindig halogattam a film megnézését, mintha kicsit féltem volna tőle, de aztán rávettem magam és jól tettem, hogy megnéztem. Jó alapötletből szerethető film lett.

indingo   2017. 04. 11.

Nagyon helyes film, bár nincs túlgondolva a történet. Az alapsztori érdekes és ötletes Ben Stiller is megállta a helyét. A karakterek jól kidolgozottak.

Deku   2017. 09. 13.

Igazán kedvelhető és tetszetős filmre sikeredett a maga keretein belül. Nekem legalábbis ennyi itt elég volt ahhoz hogy szórakozzak. Szeretem az ilyen egyszerűbb tévés filmeket. Bejött.

HercegPeter   2016. 12. 07.

Jópofa kis film, minden korosztály számára nézhető. Nagyon tetszik a történet és a színészgárda is igen erős. Viszont a folytatások szerintem feleslegesek voltak.

dailyfilmsan   2019. 08. 29.

Mese a felnőtteknek. Egyszer meg lehet nézni, sőt akár többször is de folyamatosan veszít a fényéből. A poénjai helyenként inkább bizarrak mint viccesek. Lényegében véve egy újabb Ben Stiller film. Poénos de nem túl nagy szám.

HETEDIK   2018. 08. 02.

Aranyos kis limonádé remek CGI-vel. Itt még Stiller az egyik legfoglalkoztatottabb komikus volt az álomgyárban, ám mostanság sajnos eltűnt.

Szilonka   2017. 07. 11.

Kicsit a Jumanjit juttatja eszembe, bár sok köze nincs hozzá. Igazi mesefilm felnőtteknek, remek látvánnyal és egy izgalmas történettel.

Ben Stiller

2006-ban a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

Ben Stiller és Owen Wilson 8. közös filmje.

Annak ellenére, hogy számos jelenetben láthatjuk őket, forgatás során Ben Stiller és Owen Wilson mindössze egyszer találkoztak.

Owen Wilson eredetileg csak egy rövid cameo erejéig szerepelt volna a filmben, de karaktere annyira tetszett a tesztközönségnek, hogy emiatt átírták a forgatókönyvet.

Az idomárok heteket foglalkoztak a majommal, hogy megpofozza és megharapja Ben Stillert.

A filmben a vikingek izlandi nyelven beszélnek.