NFG   2018. 03. 26.

Én nagyon szerettem kisgyerekként! Igen azt be kell vallani, hogy elég bugyuta mesefilm, de mégis van egy komolyabb jelentése is, ami inkább a tudatalattira hat!

Pirospingu   2016. 06. 05.

Háromszor is láttam. Nem kellett volna.

a-arnold Nézhetetlen  2016. 06. 26.

Kétszer próbáltam neki futni, de nem sikerült megnéznem... 12 éven felüli személy szerintem ne is próbálkozzon ezt a filmet megnézni... rém uncsi...

NRD   2018. 03. 27.

Egy régi kedvenc. A filmbe mindíg beleéltem magamat. Velük vezettem és csináltam mindent. A piros-fehér kalapos macsek mindig felvidított. A kisgyerekes családoknak tudom ajánlani.

kucsera   2016. 11. 13.

Nekem nagyon tetszett az érdekes humora miatt.Lekötött pedig nem vagyok már 6 eves.Erteni kell a film belsejét es nem csak a külső alapján ítélni