Let it happen   2019. 01. 17.

Kisgyerekként nagyon megfogott a stílusa! Olyan színes volt és barátságos! Nagyon tetszett az a különös világ ami megjelenik benne! Felnőttként pedig sokkal másképp látom és értelmezem! Így is igazán el tudtam rajta szórakozni! Csak ajánlani tudom!

NFG   2018. 03. 26.

Én nagyon szerettem kisgyerekként! Igen azt be kell vallani, hogy elég bugyuta mesefilm, de mégis van egy komolyabb jelentése is, ami inkább a tudatalattira hat!

Pirospingu   2016. 06. 05.

Háromszor is láttam. Nem kellett volna.

a-arnold Nézhetetlen  2016. 06. 26.

Kétszer próbáltam neki futni, de nem sikerült megnéznem... 12 éven felüli személy szerintem ne is próbálkozzon ezt a filmet megnézni... rém uncsi...

NRD   2018. 03. 27.

Egy régi kedvenc. A filmbe mindíg beleéltem magamat. Velük vezettem és csináltam mindent. A piros-fehér kalapos macsek mindig felvidított. A kisgyerekes családoknak tudom ajánlani.

kucsera   2016. 11. 13.

Nekem nagyon tetszett az érdekes humora miatt.Lekötött pedig nem vagyok már 6 eves.Erteni kell a film belsejét es nem csak a külső alapján ítélni

viraggg   2016. 01. 05.

Körülbelül 6-7 évesen láttam, nem is emlékszem sokra, csak arra, hogy akkor nagyon megfogott, azthiszem ideje pótolni, és újból megnézni!:D