Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Paddington 2

(Paddington 2)

Bizsu82  2017. 12. 04.

Vidám, aranyos, korosztálytól függetlenül a kategória kedvelőinek igazi kikapcsolódást nyújthat! Kellemes, szórakoztató és képi világában is színvonalas „mese”. Hozza azt amit vártam, egy élmény volt.

Ghotik  2017. 12. 04.

Magával ragadó, elbűvölő animációs film. Az utóbbi években megjelent animációs filmek közül a Top 10-ben van. Jól összerakott, érdekes történetű, megragadó alkotás. Jókedvre derítő és történetét tekintve nem csak gyerekeknek szóló! Van benne tanulság, színvonalas a történet!

philboy  2017. 11. 30.

Nagyon bírom az olyan filmeket, amik egyszerre tudják szórakoztatni a felnőtteket és a fiatalabb korosztályt. Nagyon derűs, humoros és okos film lett a Paddington 2, amire feltétlenül érdemes jegyet váltani. Egyszerűen jól esett!

FarZoo  2017. 12. 05.

Lehet hogy a műfajban a jobbak között van a film, de azt azért nem mondanám hogy felnőtt fejjel nagyon nagy élményt adott. Gyerekeknek, akár egész kicsiknek igazán jó szórakozás, az biztos! Látványos a film, aranyosak a szereplők, érdekes a története!

Enjoy  2017. 12. 04.

Igazán színvonalas, jól kidolgozott film. A gyerekek miatt néztük meg, nekik kiváló szórakozás volt. Viszont felnőtt fejjel is lekötött minket, kellemes kikapcsolódást volt. Ajánlom mindenkinek aki szereti a műfajt!

Hugh Grant
Kobna Holdbrook-Smith
Aaron Neil
Hugh Grant
Jim Broadbent
VOX.hu - Paddington 2
A film díszlete még mindig a Wes Anderson filmek valóságba hajló mesevilágát idézi, az animáció fenséges, a humor finom és kifinomult, és még okos, felnőtt nézőknek szóló kikacsintásokat is kapunk Charlie Chaplinre és Indiana Jonesra. A Paddington 2 elsőrangú családi mozi, ami minden tekintetben egyenrangú az első résszel. 85/100
Filmsomnia.hu - Paddington 2
A Paddington 2. másfél órás játékideje pont elég arra, hogy a gyerekek és a szüleik is kellemes időtöltést élhessenek át a mozi teremben, a film feszessége, tempója és szép felépítettsége rengeteg humorral átszőve sokoldalú szórakoztatást nyújt az egész család számára. 90/100

Bár mindketten veteránnak számítanak, a Paddington 2 Sally Hawkins és Hugh Bonneville első folytatásfilmje.

Paddington kitalálója, Michael Bond 1956-ban kezdett el dolgozni a karakteren, két évvel később pedig megjelent a Paddington-könyvsorozat első része.

A Paddington könyvek szerzőjének, Michael Bondnak a 90. születésnapját mondták el, hogy elkészül a második rész.