Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Deku   2018. 02. 15.

Nem hiszem, hogy évekig emlékszek majd erre a filmre de ettől függetlenül ez egy igencsak szuper film. Végre valami igazán használható. Látványvilágban egész kellemeset alkottak, zenei világa is igazán jó lett és ne felejtsük el a történetet.

Berto49   2018. 03. 14.

Az első részből emlékeztem rá, hogy milyen aranyos figura a kis Paddigton, a kék kabátjában és a piros kalapjában. Tudom, hogy nem én vagyok a célközönség, de ennek ellenére jól szórakoztam. Egyébként nem szeretem az animációs filmeket, mégis tetszett. Az élő szereplők is jók voltak, szerencsére a nem éppen vonzó külsejű Sally Hawkins keveset látszódott, igaz a Víz érintésében eleget „gyönyörködhettem” benne. Valószínűleg tehetséges, ha ennyit foglalkoztatják, de ha rajtam múlna nagyon mellőzném. Paddington Brown medvebocs második filmje azon ritka kivételek közé tartozik, amely folytatásként jobban sikerült, mint az első rész. Hasonló színvonalú folytatást szívesen megnéznék.

BoBamburg   2018. 03. 19.

Teljes mértékben szórakoztató film, amit nem kell túlgondolni, Paddington karaktere pedig tökéletes. Habár sok helyen néha nekem zavaróan túl voltak tolva bizonyos gagyi poénok (oké, angol humor), de egy kedves és aranyos film és helyenként tényleg jó poénok is vannak benne.

Bizsu82   2017. 12. 04.

Vidám, aranyos, korosztálytól függetlenül a kategória kedvelőinek igazi kikapcsolódást nyújthat! Kellemes, szórakoztató és képi világában is színvonalas „mese”. Hozza azt amit vártam, egy élmény volt.

Ghotik   2017. 12. 04.

Magával ragadó, elbűvölő animációs film. Az utóbbi években megjelent animációs filmek közül a Top 10-ben van. Jól összerakott, érdekes történetű, megragadó alkotás. Jókedvre derítő és történetét tekintve nem csak gyerekeknek szóló! Van benne tanulság, színvonalas a történet!

Kobna Holdbrook-Smith
Aaron Neil
Jim Broadbent
Jim Broadbent
Brendan Gleeson

A film díszlete még mindig a Wes Anderson filmek valóságba hajló mesevilágát idézi, az animáció fenséges, a humor finom és kifinomult, és még okos, felnőtt nézőknek szóló kikacsintásokat is kapunk Charlie Chaplinre és Indiana Jonesra. A Paddington 2 elsőrangú családi mozi, ami minden tekintetben egyenrangú az első résszel. 85/100 több»

A Paddington 2. másfél órás játékideje pont elég arra, hogy a gyerekek és a szüleik is kellemes időtöltést élhessenek át a mozi teremben, a film feszessége, tempója és szép felépítettsége rengeteg humorral átszőve sokoldalú szórakoztatást nyújt az egész család számára. 90/100 több»

Bár mindketten veteránnak számítanak, a Paddington 2 Sally Hawkins és Hugh Bonneville első folytatásfilmje.

Paddington kitalálója, Michael Bond 1956-ban kezdett el dolgozni a karakteren, két évvel később pedig megjelent a Paddington-könyvsorozat első része.

A Paddington könyvek szerzőjének, Michael Bondnak a 90. születésnapját mondták el, hogy elkészül a második rész.