Paddington 2

Paddington 2

2019.12.02 romcul

Ennél jobb családi film még nem került idén a mozikba. A párommal nagyon élveztük, igazán bájos, humoros és a maga módján nagyon eredeti. Beülsz, és elfelejtesz mindent, ami odakint vár, én ezt várom el egy jó mozitól, és a Paddington 2 megadta ezt a számomra.

2018.12.13 mamiéstöti2

Van olyan jó, ha nem jobb, mint az első rész, végig szórakoztató és a története is jó. Hugh Grant is jól szerepel benne.

2018.02.15 Deku

Nem hiszem, hogy évekig emlékszek majd erre a filmre de ettől függetlenül ez egy igencsak szuper film. Végre valami igazán használható. Látványvilágban egész kellemeset alkottak, zenei világa is igazán jó lett és ne felejtsük el a történetet.

2018.03.19 BoBamburg

Teljes mértékben szórakoztató film, amit nem kell túlgondolni, Paddington karaktere pedig tökéletes. Habár sok helyen néha nekem zavaróan túl voltak tolva bizonyos gagyi poénok (oké, angol humor), de egy kedves és aranyos film és helyenként tényleg jó poénok is vannak benne.

2018.03.14 Berto49

Az első részből emlékeztem rá, hogy milyen aranyos figura a kis Paddigton, a kék kabátjában és a piros kalapjában. Tudom, hogy nem én vagyok a célközönség, de ennek ellenére jól szórakoztam. Egyébként nem szeretem az animációs filmeket, mégis tetszet... Több

2019.07.23 Ms. Akárki

Egyszernézős gyerekfilm főleg. Nekem már az első része se igen tetszett, de a gyerkőcöknek bejött, úgyhogy kardomba dőlökXD Legalább az animáció és a zenék szépek. A történet már kevésbé kidolgozott.

2018.03.02 kevelin

Nekem nagyon tetszett. Az első rész is nagyon jó volt de végre egy olyan folytatásos mese ami nem kezd el zuhanórepülni rögtön az első rész után. Nem mondom hogy minden nap megnézném de azért biztosan nem egyszer nézős. Paddingtont nagyno jól alakítja a színész engem teljesen elvarázsolt, remélem lesz még pár része.

2017.12.04 Bizsu82

Vidám, aranyos, korosztálytól függetlenül a kategória kedvelőinek igazi kikapcsolódást nyújthat! Kellemes, szórakoztató és képi világában is színvonalas „mese”. Hozza azt amit vártam, egy élmény volt.

2017.12.04 Ghotik

Magával ragadó, elbűvölő animációs film. Az utóbbi években megjelent animációs filmek közül a Top 10-ben van. Jól összerakott, érdekes történetű, megragadó alkotás. Jókedvre derítő és történetét tekintve nem csak gyerekeknek szóló! Van benne tanulság, színvonalas a történet!

2017.12.07 Acropolis

Édes, aranyos kis mese, egy élmény volt a moziban, mindenkinek csak ajánlani tudom, aki ezt a kategóriát kedveli! Egy igazán szívhez szóló és látványos, színvonalas animáció!

2017.12.05 FarZoo

Lehet hogy a műfajban a jobbak között van a film, de azt azért nem mondanám hogy felnőtt fejjel nagyon nagy élményt adott. Gyerekeknek, akár egész kicsiknek igazán jó szórakozás, az biztos! Látványos a film, aranyosak a szereplők, érdekes a története!

2017.12.04 Zsuzsy

Hasonlóan jó mint az első rész. Ami nagyon tetszett benne, hogy van tanulsága és mondanivalója. Érdekes a történet és egészen kicsiktől nagyoknak jó szórakozás lehet. Jó rendezés, aranyos szereplők.

2017.12.04 Enjoy

Igazán színvonalas, jól kidolgozott film. A gyerekek miatt néztük meg, nekik kiváló szórakozás volt. Viszont felnőtt fejjel is lekötött minket, kellemes kikapcsolódást volt. Ajánlom mindenkinek aki szereti a műfajt!

2017.12.04 Imlah

Szívhez szóló, aranyos-édes kis animációs film. A története ötletes, fantáziadús. Látványos film, jól kidolgozott karakterek. Műfaja ellenére minden korosztálynak élmény lehet. Simán felül teljesíti az első részt, bár az is nagyon tetszett, színvonal... Több