Éjszaka a múzeumban 2.

Éjszaka a múzeumban 2.

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
JRD

Larry Daley (Ben Stiller) már nem éjjeli őrként tengeti mindennapjait, jól menő vállalkozó lett belőle. A Természettudományi Múzeum figuráit, Larry régi barátait most a Smithsonian Amerikai Nemzeti Történelmi Múzeumba szállítják. A szállítás közben történik egy kis galiba, ugyanis elkallódik a… Több

Forgatókönyvíró: Ben Garant, Thomas Lennon
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2009.05.21. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.06.30 JRD

Az első és a második rész kedvenc. Vicces, humoros, aranyos és szórakoztató. Bevallom, kissé félve ültem le megnézni, hiszen a legtöbb esetben a folytatások csak halovány árnyékai az első résznek, de ebben az esetben kellemesen csalódtam. Bárkinek jó szívvel ajánlom! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Ezen a részén is kellemesen szórakoztam, csakúgy, mint az előző epizódján. Ben Stiller és Robin Williams fantasztikusan játszanak. Csattannak a poénok, és dübörög a humor expressz. Ajánlott vígjáték.

2017.04.11 indingo

Semmiben sem maradt el az elsőtől, sőt talán még ez jobban tetszett nekem. Az alap sztori adott, az első részből. A harmadik sajnos elmaradt a kettő sikerétől.

2020.04.17 Yosihiro

Várakozással ültem le nézni ennek a trilógiának a 2. részét. Igen, ez nem úgy sikerült, amire számítottam. A szereplők adottak voltak, és a sztori gerince sem változott. Igazi meglepetés nem ért, és nem kaptam semmi olyan pozitívumot, amit az első ré... Több

2017.09.13 Deku

Azért is kedveltem ezt a filmet olyannyira mert nagyon erősen hatott az én lelkivilágomra. Tökéletesen elkapta azt és nem eresztett. Nagyon erős volt szerintem, pörgős de mégis lágy.

2009-ben a Teen Choice Awards vígjáték kategóriájának győztese lett.Szerző: Bogi87

2010-ben Ben Stillert MTV Movie Awardsra jelölték legjobb vígjáték alakítás kategóriában. Szerző: Bogi87

413 millió dollár bevételt produkált.Szerző: Bogi87

Ben Stiller és Owen Wilson 9. közös filmje. Szerző: dulkap