Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Éjszaka a múzeumban 2. (2009)

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

Sabnock Sanatory   2021. 01. 19.

Ezen a részén is kellemesen szórakoztam, csakúgy, mint az előző epizódján. Ben Stiller és Robin Williams fantasztikusan játszanak. Csattannak a poénok, és dübörög a humor expressz. Ajánlott vígjáték.

indingo   2017. 04. 11.

Semmiben sem maradt el az elsőtől, sőt talán még ez jobban tetszett nekem. Az alap sztori adott, az első részből. A harmadik sajnos elmaradt a kettő sikerétől.

Deku   2017. 09. 13.

Azért is kedveltem ezt a filmet olyannyira mert nagyon erősen hatott az én lelkivilágomra. Tökéletesen elkapta azt és nem eresztett. Nagyon erős volt szerintem, pörgős de mégis lágy.

Yosihiro   2020. 04. 17.

Várakozással ültem le nézni ennek a trilógiának a 2. részét. Igen, ez nem úgy sikerült, amire számítottam. A szereplők adottak voltak, és a sztori gerince sem változott. Igazi meglepetés nem ért, és nem kaptam semmi olyan pozitívumot, amit az első ré... több»

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Az első sikerét lovagolta meg, és egész jól be is jött neki. Kellemes kis egyszernézős vígjáték. Robin Williams és Amy Adams miatt érdemes főleg megnézni. Pörgős, akciódús vígjáték remek fantáziával.

Norbert93   2019. 05. 31.

Könnyű családi kaland-vígjáték

Adott egy eredeti ötleten alapuló első rész, ami nem robbantott kasszát ugyan, de nagyon ötletes és magával ragadó. Egyértelmű, hogy ezt már másodjára nem lehet ugyanilyen szinten eljátszani, és az is egyértelmű, hogy mégis lesz folytatása. A film beleesett a bőrlehúzós folytatások hibájába, de mégsem lett rossz vagy esetleg nagyon idegen az eredetitől. Úgy gondolom, hogy kaptunk egy könnyű, kalandos családi filmet, ami elszórakoztatja az embert, de igazi filmélményt nem biztos, hogy hagy maga után.

one1970   2015. 07. 26.

Az első részt moziban láttam, még jó, hogy ezt nem.. Számomra ez a film nagyon gyenge... Az első részben minden vicceset ellőttek, itt már semmi maradandót nem tudtak alkotni.

2009-ben a Teen Choice Awards vígjáték kategóriájának győztese lett.

2010-ben Ben Stillert MTV Movie Awardsra jelölték legjobb vígjáték alakítás kategóriában.

413 millió dollár bevételt produkált.

Ben Stiller és Owen Wilson 9. közös filmje.

150 millió amerikai dollár kellett ahhoz, hogy létrejöjjön az Éjszaka a múzeumban 2.

Amy Adams nem szívesen viselte a forgatásokon a feszes bőrnadrágot.

(ps)

Ez volt az első film, amit a Smithsonian Amerikai Nemzeti Történelmi Múzeumban forgattak.

(ps)

A Smithsonian Amerikai Nemzeti Történelmi Múzeumban valójában egy tintahal található, de ezt a film készítői inkább egy polipra cseréltek.

(ps)

Ez volt Ben Stiller és Owen Wilson kilencedik közös filmje.

(ps)

A filmben látható repülőgép modellek a második világháborúban használatos német Junkers Ju 87 Stuka és a brit Supermarine Spitfire gépek másai.