Éjszaka a múzeumban 2.

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

2022.06.30 JRD

Az első és a második rész kedvenc. Vicces, humoros, aranyos és szórakoztató. Bevallom, kissé félve ültem le megnézni, hiszen a legtöbb esetben a folytatások csak halovány árnyékai az első résznek, de ebben az esetben kellemesen csalódtam. Bárkinek jó szívvel ajánlom! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Ezen a részén is kellemesen szórakoztam, csakúgy, mint az előző epizódján. Ben Stiller és Robin Williams fantasztikusan játszanak. Csattannak a poénok, és dübörög a humor expressz. Ajánlott vígjáték.

2017.04.11 indingo

Semmiben sem maradt el az elsőtől, sőt talán még ez jobban tetszett nekem. Az alap sztori adott, az első részből. A harmadik sajnos elmaradt a kettő sikerétől.

2020.04.17 Yosihiro

Várakozással ültem le nézni ennek a trilógiának a 2. részét. Igen, ez nem úgy sikerült, amire számítottam. A szereplők adottak voltak, és a sztori gerince sem változott. Igazi meglepetés nem ért, és nem kaptam semmi olyan pozitívumot, amit az első ré... Több

2017.09.13 Deku

Azért is kedveltem ezt a filmet olyannyira mert nagyon erősen hatott az én lelkivilágomra. Tökéletesen elkapta azt és nem eresztett. Nagyon erős volt szerintem, pörgős de mégis lágy.

2019.08.04 Ms. Akárki

Az első sikerét lovagolta meg, és egész jól be is jött neki. Kellemes kis egyszernézős vígjáték. Robin Williams és Amy Adams miatt érdemes főleg megnézni. Pörgős, akciódús vígjáték remek fantáziával.

2019.05.31 Norbert93

Könnyű családi kaland-vígjáték

Adott egy eredeti ötleten alapuló első rész, ami nem robbantott kasszát ugyan, de nagyon ötletes és magával ragadó. Egyértelmű, hogy ezt már másodjára nem lehet ugyanilyen szinten eljátszani, és az is egyértelmű, hogy mégis lesz folytatása. A film beleesett a bőrlehúzós folytatások hibájába, de mégsem lett rossz vagy esetleg nagyon idegen az eredetitől. Úgy gondolom, hogy kaptunk egy könnyű, kalandos családi filmet, ami elszórakoztatja az embert, de igazi filmélményt nem biztos, hogy hagy maga után.

2015.07.26 one1970

Az első részt moziban láttam, még jó, hogy ezt nem.. Számomra ez a film nagyon gyenge... Az első részben minden vicceset ellőttek, itt már semmi maradandót nem tudtak alkotni.

2017.05.30 VK

Látványos, fordulatos, akcióban dús film, aminek a humora is jó és a szereplők hitelesen alakítanak, profi előadásmód. A sorozatból nekem ez tetszett a legjobban.

2015.03.18 pindurcat

Viccesebb és szórakoztatóbb, mint az első rész! Ben Stilleren nagyon sokat nevettem, ebben a filmben nyújtott alakítása is hatalmas!

2016.10.25 Miss_Murder

Bátran meg merem adni erre a filmre is az 5 csillagot. A karakterek szerencsére nem változtak, csak bővültek, amit én személy szerint egyáltalán nem bántam. A pösze fáraó viszi a pálmát. Imádom, ő a kedvencem a filmben, pedig ő a fő gonosz. De kit ér... Több

2018.05.24 lengerildiko98

Ez a rész számomra sokkal jobb volt mint az első. Csak ajánlani tudom. igazi családi összeülős film.

2016.02.13 domi1229

Nem is értem, hogy miért csináltak folytatást az első résznek. Ez az a tipikus film aminek nem kellett volna folytatás és elég lett volna egy rész is belőle :/ Viszont Robin Wiliams nagyszerű a filmben. :)

2015.03.09 tomvétsz

Közepes komédiának elmegy, de amúgy nem valami nagy szám. Ben Stiller egy igazán nagy színész, de szép számmal találunk B kategóriás vígjátékok a szerepei között. Nem baj, valamiből meg kell élni két emlékezetesebb szerep között is. A rendező igyeksz... Több