Éjszaka a múzeumban: A fáraó titka (2014)

Night at the Museum: Secret of the Tomb

Yosihiro   2020. 04. 18.

A fáraó titka

Azt hiszem nem bántok meg senkit ha azt mondom ez a harmadik rész jól sikerült. Bár igazából nem vártam nagy durranást de végre eltértek a megszokottól és "színt" hoztak a történetbe ami nem sablonos volt. remek választás volt London azt hiszem ez a forgatókönyv remek lett. Bár Robin W. halála azt hiszem ezt a filmet még emlékezetesebbé tette számomra. Igazából ebben a részben is főszerepet vállalt és szerintem nélküle ez a sorozat sem lett volna olyan magas színvonalú ami lett. Összességében a történet forgatókönyve adja meg a gerincét a filmnek ami a vágást és rendezést is vezette így az jó lett. A szinészek ugyan nem alkottak nagyot, de mondhatjuk azt Robin W. halálával ez felértékelődik. A zenei és hangi effekteknél én csak Alan S. zenéjét tudom olyan szintre emelni amely az egész sorozatban a jó kategóriát képviseli. Így ez a produkció elnyerte a négy csillagot. Szerintem a humor része is jó lett és H. Jackman szerepe ugyan nem nagy de mégis ad valami hozzá az egészhez. Igazából ezt a filmet minden korosztály számára tudom ajánlani remek kikapcsolódás és csak reménykedni tudok abban, hogy talán talán mégy egy részt összehoznak ebből....... Üdv Yosi

indingo   2017. 04. 11.

Az első kettő sokkal-sokkal jobb volt. Talán már minden puskaport ellőttek, nem kellene mindenből trilógiát csinálni. Fura volt Robin Williamsat a képernyőn látni.

Deku   2017. 10. 14.

Nagyon gyenge folytatást kapott egy amúgy pedig elég remek vígjáték film. El voltam veszve, nem értettem, hogy ez mi akart lenni de szerintem nagyon vaksin volt mindenki. Színészileg semmiképpen sem értékelném pozitívan ezt a filmet, nagyon alacsony a szint.

andor50   2016. 04. 18.

Már a második résznél lehetett volna látni, hogy ebből nem kellene több folytatást készíteni, mégiscsak elkészült a harmadik rész. Az első még egész szerethető volt, mutatott valami újat, de onnantól kezdve csak az erőltetett folytatások jönnek. Sajnos nekem nem jött át…

TomÁcs   2018. 04. 23.

Ez a rész is hozta az első kettőben megszokott hangulatot és a történet egészen rendben volt. Humor és a kalandok elmaradhatatlanok voltak, tetszett ez is.

Norbert93   2019. 05. 31.

Túlnőttünk magunkon, de nem áll (teljesen) jól

A nagy gyerekek meséje folytatódik, ám sajnos, ahogyan az lenni szokott egy ötletes film folytatásaként, gyengébb is lett, mint az első vagy a második rész. Kicsit több akar lenni folytatásként, de a kevesebb néha több elv talán a legjobb kifejezés rá. Mindezek mellett nem tudtam úgy elmenni mellette, hogy ne élvezzem a filmet, mert ebben tökéletes, hogy kikapcsolt aggyal szórakoztasson, de igazság szerint, amint vége van úgy törlődik a film élménye is. Egyáltalán nem rossz, ne essen félreértés, egy másik film másik hozzászólását idézve "könnyed limonádé film". Se több, de kevesebb.

Ms. Akárki   2019. 04. 23.

Nagyon izgalmas és klasszikus humorú vígjáték. Az alaptörténet egyszerű és nagyszerű, és nagyon jól is működik a filmben. Ötletes volt, hogy egy régi varázstáblára fogják az egész történést. Izgalmas, vicces és remek színészek. Robin Williams-t és Owen Wilsont imádom, így nem is volt kérdés, hogy megnézem-e. Nagyon szórakoztató hétvégi program az egész családnak.

Ricky Gervais

Ben Stiller és Owen Wilson 11. közös filmje.

Ez Robin Williams utolsó filmje. A most készülő Megtehetek bármit (2015) című filmben csak a színész hangja lesz hallható.

(ps)

A filmet Mickey Rooney és Robin Williams emlékének ajánlották a készítők.

(ps)

Nick Daley szerepét a korábbi részekben Jake Cherry alakította, most viszont Skyler Gisondot játssza a karaktert.

(ps)

Ez volt Mickey Rooney utolsó filmje halála előtt, amelynek forgatásán végig jelen tudott lenni.

(ps)

Az éjszakai őrök, akiket Dick Van Dyke, Bill Cobbs és Mickey Rooney alakítanak, visszatérnek az első részből, a Éjszaka a múzeumban (2006) című komédiából.

(ps)

Ez az Éjszaka a múzeumban trilógia harmadik, és egyben befejező része.