Éjszaka a múzeumban: A fáraó titka (2014)

Night at the Museum: Secret of the Tomb

indingo   2017. 04. 11.

Az első kettő sokkal-sokkal jobb volt. Talán már minden puskaport ellőttek, nem kellene mindenből trilógiát csinálni. Fura volt Robin Williamsat a képernyőn látni.

Deku   2017. 10. 14.

Nagyon gyenge folytatást kapott egy amúgy pedig elég remek vígjáték film. El voltam veszve, nem értettem, hogy ez mi akart lenni de szerintem nagyon vaksin volt mindenki. Színészileg semmiképpen sem értékelném pozitívan ezt a filmet, nagyon alacsony a szint.

andor50   2016. 04. 18.

Már a második résznél lehetett volna látni, hogy ebből nem kellene több folytatást készíteni, mégiscsak elkészült a harmadik rész. Az első még egész szerethető volt, mutatott valami újat, de onnantól kezdve csak az erőltetett folytatások jönnek. Sajnos nekem nem jött át…

TomÁcs   2018. 04. 23.

Ez a rész is hozta az első kettőben megszokott hangulatot és a történet egészen rendben volt. Humor és a kalandok elmaradhatatlanok voltak, tetszett ez is.

Bizsu82   2015. 02. 01.

Ha nem lett volna az első 2 rész, akkor azt mondom hogy jó. Így viszont kissé unalmas, jobbra számítottam, nagy élményt nem adott. Nézhető, de semmi extra.

Ricky Gervais

Ben Stiller és Owen Wilson 11. közös filmje.

(dulkap )

Ez Robin Williams utolsó filmje. A most készülő Megtehetek bármit (2015) című filmben csak a színész hangja lesz hallható.

(ps )

A filmet Mickey Rooney és Robin Williams emlékének ajánlották a készítők.

(ps )