Annie
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Szilonka   2020. 02. 16.

Nem igazán tudott lekötni a film. Valahogy annyira nem volt hihető a története, pedig a szereposztása többet ígért.

Deku   2017. 10. 23.

Hiba egy szál se akadt ebbe a filmbe. Nem tudom mit mondhatnék róla hisz nagyon tudták mit kell csinálni. Minden megvolt ebben a filmben amire vágytam. Rendben volt a látvány is és a történet is.

erare   2015. 03. 03.

Jajj, ezt a filmet kínszenvedés volt végignéznem. Boooooorzasztó! Musicalnek sem mondanám, zenés családi filmnek nagyon gyenge. A szereposztás igaz megállja a helyét, de a karakterek kidolgozatlansága pillekönnyű feladat volt a színészek számára, s ez látszik is játékukon. Cameron Diaz 'Little girls' megnyilvánulása volt az egész film legjobb jelenete.

indingo   2017. 04. 11.

Nekem annyira nem jött be. Rájöttem, hogy a dalokkal van a bajom. Kifejezetten idegesítettek. Ha egy sima mezei film lett volna - dalok nélkül- sokkal jobban lehetett volna élvezni.

diumiu   2018. 01. 05.

Szeretem a musicaleket, ezt a történet ismertem már régebbről. Tetszett a megvalósítás és a zenék is, a főszereplő kislányra kifejezetten ráillett a szerep, nagyon jól alakította a karaktert. Cameron Diaz alakítása szúrta a szememet, számomra, ő nem volt hiteles, de ennek ellenére szeretem ezt a filmet.

Nicolette Pierini
Rose Byrne
Rose Byrne
Nicolette Pierini
Stephanie Kurtzuba
Bobby Cannavale
Cameron Diaz
Quvenzhané Wallis

Az Annie olyan, mint Jamie Foxx énekhangja: van benne valami irritáló, mégis ellenállhatatlan. Felemás családi musical a csodálatos Quvenzhané Wallis főszereplésével. több»

117,7 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

65 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

Bár a film karácsonykor debütált a mozikban, a hackerek a Sony botrány közepette már három héttel a premier előtt feltöltötték a filmet az internetre.