Vadregény (2014)

Emily Blunt
MacKenzie Mauzy
MacKenzie Mauzy

Szilonka   2020. 02. 16.

Utálom az ilyen éneklős filmeket. A dalok rém unalmasak és várnák, hogy haladjon előre a story.

Artemisia   2019. 12. 17.

Legendás mesék

Az alapelgondolás, vagyis, hogy gyúrjuk össze egy "vadregényes" filmmé a legendás meséket, és fogjuk össze a cselekményüket egy kerettörténetben, tulajdonképpen úttörő ötlet lett volna. A merész újítás, vagyis, hogy csavarjunk egyet a megszokott dr... teljes kritika»

indingo   2018. 12. 31.

Nem nyerte el a tetszésemet. A sok dalolászás benne nagyon zavaró. A története sem túl különleges, az Egyszer volt sorozat mérföldekkel veri.

dailyfilmsan   2019. 03. 18.

Ha van még rossz film, akkor ez az lett. Parodizálni akarja a meséket, amelyeken a gyerekek felnőttek, hála Andersennek, a Grimm testvéreknek és a Disney-nek, de mindennek van határa. Ez a film túltolta saját magát és ezt nem igazán tudtam bevenni. P... több»

Ms. Akárki   2019. 04. 23.

Egyszer érdemes megnézni, ha valami kicsit könnyedebb musicalre vágyik az ember, de ennyi. Sajnos nem egy maradandó alkotás. Eléggé vontatott, és mivel folyamatosan énekelnek, a végére az ember már dallamosan felkötné magát. XD

andor50   2016. 04. 19.

Legalább a dalok jók lennének, de még ez se mondható el erről a filmről. Erőltetetten össze lettek kutyulva a mesék, hogy valahogyan mindegyik összeérjen és a cselekményük találkozzon, de ez olyan bénán lett megoldva, hogy alig lehetett végignézni a filmet. Nem tettszett.

Szivárvány1   2016. 11. 19.

Nagyon érdekes volt, bár utána napokig csak dallamban tudtam gondolkodni ami eléggé vicces voltXD Úgy ültünk be rá találomra, és nem tudtuk , hogy musical. Hát érdekes két és fél óra volt. Néhol már kínunkban sírtunk a röhögéstől annyi baromság volt összemixelve a régi mesékből. Nézhető, de éppencsak.

Emily Blunt egyik kedvenc színésznője Meryl Streep.

(Artemisia )

Meryl Streep elmondása szerint örült, hogy gonosz karaktert kapott, akinek megformálásában kihívást látott, és a belső szépségről is sokat tanult a rút boszorka bőrébe bújva.

(Artemisia )

A forgatás idején Emily Blunt valóban várandós volt, nem sokkal az amerikai bemutató előtt hozta világra kislányát, Hazelt.

(Artemisia )

A filmben nyújtott alakításáért Meryl Streep 19. jelölését kapta, ezzel abszolút csúcstartó.

(Zsofi821)

A Disney több jelenetet is túl sötétnek talált, ezért azokat vagy kihagyták, vagy átírták a forgatókönyvet.

(ps)

Több Tony-díj jelöléssel is büszkélkedő Rob Marshall keze alól, csak úgy törnek elő a jelöléseket díjra váltó színészek és színésznők, míg ő valahogy mindig csak a jelöléseknél marad. Vajon miért? több»