Demóna (2014)

Maleficent

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Sokkal többet vártam ettől a filmtől, még Angelina Jolie játéka se dobott a színvonalon. Egyszer azért nézhető.

Edii   2015. 04. 23.

Kiváló rendezés, kiváló forgatókönyv. Az eredetiség hiányát ügyesen fedik el a készítők és igyekeznek egy teljesen új szemszögből bemutatni Csipkerózsika történetét. Demóna karaktere nagyon jól fel van építve, jellemfejlődés kiváló, Angelina Jolie alakítása pedig hibátlan!

Szivárvány1   2016. 11. 19.

Na az ilyen mese feldolgozásokért érdemes még nézni ezt a stílus. Nagyon tetszett. Mindenképpen nézze meg aki még nem látta, mert ez a mesefeldolgozás még újat is tud mutatni, ami még nem volt. Angelina Jolie egyik legjobb alakítása szerintem.

diumiu   2017. 12. 30.

Megmondom őszintén Angelina Jolie nem a kedvencem, sőt... Így voltak fenntartásaim ezzel a filmmel kapcsolatban is, de csak azért mert ő játszik benne. Ennek ellenére pozitívan csalódtam, mert hihetetlenül jól játszott és a történet is nagyon tetszett. Ajánlom mindenkinek!

felicity   2017. 08. 07.

Imádtam és halloween - kor Demónának öltöztem. Izgalmas látványos film. Viccek nincsenek nagyon benne , de attól függetlenül kiváló. csak ajánlani tudom.

Angelina Jolie

A Csipkerózsikában Demóna lila és a pink színekben pompázik, míg jelen filmben a komor színek dominálnak.

(Bogi87 )

Anna Sheppard jelmeztervező Demóna ruhájának megalkotásához tanulmányozta a XV. sz-i olasz, francia festményeket és szobrokat, valamint reneszánsz műveket.

(Bogi87 )

A Demóna valójában a Csipkerózsika előzményfilmjének tekinthető.