Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Demóna (2014)

Maleficent

Demóna
Angelina Jolie

sabnock666   2020. 03. 18.

Ezt a semmit még Angelica Jolie sem tudja megmenteni.Miért kellett megcsinálni?Kinek kellett megcsinálni?Nem értem,de gondolom mások is így vannak vele.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Sokkal többet vártam ettől a filmtől, még Angelina Jolie játéka se dobott a színvonalon. Egyszer azért nézhető.

Artemisia   2018. 01. 14.

Érdekesen indul, de ahogy átcsap Csipkerózsika történetében elcsépeltté válik. Demóna Angelina Jolie alakításában roppant erős, drámai karakter, sokkal jobb lett volna a végeredmény, ha önálló filmet kap.

indingo   2019. 10. 26.

Ma már minden mesehősről film készül. Korábban, gyerekkoromban én Demónáról nem is hallottam. A története nekem gyermeteg volt, amellett hogy a látvány tetszett.

dailyfilmsan   2018. 06. 27.

Nagyon tetszett ez az új szemszög amin keresztül megismerhetjük a régi jól ismert történetét Csipkerózsikának. Igaz Elle fFnning alakítása nagyon gyenge, de ettől eltekintve szórakoztató és bájos kis film. Bár én inkább láttam bele a Demóna és a király konfliktusát ebben a filmben, mint magát a mesét ami miatt nem unalmas hiszen nem a megszokott mese narratívája és képsorai mutatkoznak meg így.

A Csipkerózsikában Demóna lila és a pink színekben pompázik, míg jelen filmben a komor színek dominálnak.

Anna Sheppard jelmeztervező Demóna ruhájának megalkotásához tanulmányozta a XV. sz-i olasz, francia festményeket és szobrokat, valamint reneszánsz műveket.

A Demóna valójában a Csipkerózsika előzményfilmjének tekinthető.