Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Demóna (2014)

Maleficent

Demóna

szaboszidi@gmail.com   2020. 11. 08.

Újabb Disney, ami egyszerűen zseniális

Nagyon király. Van benne bőven akció, romantika. Pont ezt a színvonalat vártam Angelina Jolie-tól. Nem értem, mi kell még. Ezt is inkább 8-9 éveseknek ajánlanám. Őszinte leszek, engem lekötött. Ha valaki még nem látta, nézze meg! Élvezni fogja.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Sokkal többet vártam ettől a filmtől, még Angelina Jolie játéka se dobott a színvonalon. Egyszer azért nézhető.

Artemisia   2018. 01. 14.

Érdekesen indul, de ahogy átcsap Csipkerózsika történetében elcsépeltté válik. Demóna Angelina Jolie alakításában roppant erős, drámai karakter, sokkal jobb lett volna a végeredmény, ha önálló filmet kap.

indingo   2019. 10. 26.

Ma már minden mesehősről film készül. Korábban, gyerekkoromban én Demónáról nem is hallottam. A története nekem gyermeteg volt, amellett hogy a látvány tetszett.

dailyfilmsan   2018. 06. 27.

Nagyon tetszett ez az új szemszög amin keresztül megismerhetjük a régi jól ismert történetét Csipkerózsikának. Igaz Elle fFnning alakítása nagyon gyenge, de ettől eltekintve szórakoztató és bájos kis film. Bár én inkább láttam bele a Demóna és a kirá... több»

MP170506   2020. 09. 08.

Nagyon jó film lett. Jó a látványvilága, jók a karakterek és remekül hozzák őket a színészek. Angelina Jolie itt is bizonyítja, hogy remek színésznő, zseniálisan hozza Demónát.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

Ezt a semmit még Angelica Jolie sem tudja megmenteni.Miért kellett megcsinálni?Kinek kellett megcsinálni?Nem értem,de gondolom mások is így vannak vele.

Angelina Jolie

A Csipkerózsikában Demóna lila és a pink színekben pompázik, míg jelen filmben a komor színek dominálnak.

Anna Sheppard jelmeztervező Demóna ruhájának megalkotásához tanulmányozta a XV. sz-i olasz, francia festményeket és szobrokat, valamint reneszánsz műveket.

A Demóna valójában a Csipkerózsika előzményfilmjének tekinthető.

Anna B. Sheppard munkáját dicséri a kosztümök megtervezése. Korábban olyan filmeken dolgozott, mint pl. a Schindler listája, és A zongorista.

Zahara, Angelina és Brad gyermeke is szerepel a filmben.

Anelina Jolie ragaszkodott hozzá, hogy Lana Del Rey énekelje el a Once Upon a Dream-et.

Pax, Angelina Jole és Brad Pitt gyermeke is feltűnik a filmben, mint a királyi család sarjai.

Angeline Jolie hosszú időn keresztül készült a szerepre, gyakorolta a gonosz hanglejtését. Főként akkor, mikor a gyerekeket fürdette.

Horizontális pupillákkal készítették el a kontaktlencséket Angelina Jolie számára.

Lady Gaga arca a Born this way klipben nagyon hasonlít Demónáéhoz, ugyanúgy változtatták el.