Holdhercegnő

Holdhercegnő

The Secret of Moonacre
JRD

A 13 éves Maria (Dakota Blue Richards) kénytelen hátrahagyni addigi fényűző életét, hiszen örökségül csupán adósságot, és egy réges-régi könyvet kapott édesapjától. A könyv azonban nem mindennapi. Egy titokzatos, ősrégi történetet mesél el, amelyből Maria előtt két család viszálykodása elevenedik meg: a Merryweather és a De Noir családok között folyik a harc a Hold varázsgyöngyeiért. A kislány, ahogy egyre jobban belemélyed a történetbe, úgy döbben rá, hogy Holdfölde veszélyben van.

Rendező: Csupó Gábor
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország, Új-Zéland, Ausztrália, Magyarország
Premier (HU): 2009.11.19.

2023.06.20 JRD

Az Elizabeth Goudge 1946-os, The Little White Horse című regényén alapuló film egy látványos és érdekes történet. A film címe eredetileg The Secret of Moonacre volt. Hogy milyen okból, nem tudom, de a film készítése alatt úgy döntöttek, hogy a produk... Több

2017.08.31 Deku

Ez a film egyszerűen nem jött most be. Nem lett végtelenül rossz de jónak sem tudnál titulálni. Egyszerűen nekem nem azt az érzést keltette amit másoknak viszont igen. Gyenge.

2016.10.25 MP170506

Szeretem ezt a filmet! Jó a történet, jók a szereplők, kiváló a látványvilága. Szerintem többször nézhető film, nem mondom, hogy tökéletes, de nézhető, a színészek alakítása is jó.

2016.09.16 puffancshercegnő

ez egy egészen eredeti fantasy szerű film, olyan elemekkel, amikkel már máshol találkozhattunk, de mégis egészében újat mutat. Kedves a története, szép a helyszín, és a színészek is jók. kis kikapcsolódásnak pont jó

2023.04.10 Gyorvik

Karakteres érzelmi benyomást kelt, kifejezetten szombat esti tévéfilm. Csupó Gábornak - annak ellenére, hogy más pályán indult a karrierje - jó érzéke lett az ilyen típusú filmes megjelenítéshez.