Holdhercegnő (2008)

The Secret of Moonacre

Hanna24   2020. 06. 05.

Nekem nagyon tetszett a film többször is megnéztem, de nagyon nagyon sajnalom hogy nem csinaltak 2. részt belőle. Simán lehetett volna még folytatni a történetet. Engem például érdekelt volna hogy mi lesz Robinnal és Mariával. Összejönnek? Vagy Loved... több»

Deku   2017. 08. 31.

Ez a film egyszerűen nem jött most be. Nem lett végtelenül rossz de jónak sem tudnál titulálni. Egyszerűen nekem nem azt az érzést keltette amit másoknak viszont igen. Gyenge.

MP170506   2016. 10. 25.

Szeretem ezt a filmet! Jó a történet, jók a szereplők, kiváló a látványvilága. Szerintem többször nézhető film, nem mondom, hogy tökéletes, de nézhető, a színészek alakítása is jó.

puffancshercegnő   2016. 09. 16.

ez egy egészen eredeti fantasy szerű film, olyan elemekkel, amikkel már máshol találkozhattunk, de mégis egészében újat mutat. Kedves a története, szép a helyszín, és a színészek is jók. kis kikapcsolódásnak pont jó

doroffee   2016. 02. 15.

Remek családi történet. Mindenkinek ajánlott, aki szereti az enyhén fantasys, varázslatos történeteket. Nagyon megható, kedves film, és mind e mellett nagyon izgalmas is. A látványvilága, jelmezvilága meg egyszerűen mesés, lenyűgöző.

Evcsi95   2016. 09. 26.

Nagyon tündérmese hatású a film. Tiniknek lehet elmegy, nekem már nem nagyon tetszett. Romantika is van benne bőven, de ott már túl sok a tragikum a szerelmesek közt.

feketerigous   2016. 06. 16.

Nagyon jó film! Imádom a szereplőket benne. A története is jó. A két család rivalizálását jónak tartom, de a végén nagy nehezen békét kötnek egymással. :)