Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

A varázslótanonc (2010)

The Sorcerer's Apprentice

Bee97   2019. 07. 28.

Sokkal többet vártam ettől a filmtől, mint amit kaptam. Számomra csalódás volt. Semmi izgalom a filmben, semmi Nicolas Cage féle elem, vagy hangulat. 1x,max 2x nézhető...

Norbi   2018. 07. 28.

Mivel a misztikus filmek a gyengéim tudnak lenni , és ez a film nem vitte túlzásba a varázslást, imádtam. Az egész hangulat ez a sötét, de néha vicces, abszurd helyzetbe kavart főszereplő, mind-mind el lettek találva.

Ms. Akárki   2019. 04. 20.

Az előzetesek alapján sokkal többet vártam. Nicolas Cage eddig leggyengébb filmje lett ez számomra, sajnos. Pedig Jay Baruchelt imádom, de ezen a filmen még ő sem nagyon tudott segíteni, olyan kevés volt a meseszál, történet benne.

Norbert93   2018. 07. 31.

Felejthető, sablonos, kiszámítható, de nem rossz.

sabnock666   2018. 08. 20.

Nicolas Cage azért zseni,ez nem vitás....egy ilyen közepes produkcióból egy jóval jobbat hoz létre úgymond....Fantasy,varázslatok,szép képi megjelenítés,gyönyörű vizuális effektek....alapjában véve nézhető kategória!!!

A kínai negyedben játszódó jelenetet öt hónapig tervezték. A tényleges forgatáson pedig mintegy fél tonna konfettit szórtak szét.

(ps)

Balthazar a filmben azt állítja, hogy az emberiség az agyának csupán 10 százalékát használja. Ez egy elterjedt tévedés, agyunk teljes egészét használjuk, csak különböző időben különböző részeit.

(ps)

Dace Tesla tekercseinek működése csak filmtrükk, ennek ellenére a filmben hűen ábrázolják, hogy mire képes egy akkora tekercs.