NA

Király ez a srác! (2019)

The Kid Who Would Be King

Thibo84   2019. 05. 08.

Ha őszinte akarok lenni, a film plakátja ütősebb, mint maga a film. Nálam az egyszer nézhetős kategória. A sztori semmi pluszt nem ad, amit az ember ne látott volna már. Komolynak akar hatni a film, de sajnos a gyerekek színészi teljesítményén még javítani kellene. Egyedül Merlin, amint varázsol a kezével össze - vissza hadonászik, az mulattatott úgy ahogy.

alkonyfeny   2019. 05. 11.
0.5x nézős

Kedves Filmkedvelő, aki most ezeket a sorokat olvasod. Kérlek, ne tedd magaddal azt, amit én tettem. Tanulj a hibámból, és keress másik filmet. Persze, ha arra vágysz, hogy egy teljesen diverz (Diverz szó jelentése: 1. különböző, másféle) gyerekekből álló csapat megmenti a földet, mindezt az Excalibur-ral, akkor csak hajrá. Igen, van itt erős, okos, a tiszta szívű.. ja, meg s szerencsétlen, akik egy iskola (!!!) tetején vívják meg a végső csatát a sötétséggel, miközben az alsós diákokból egyiknek sem esik baja. A film eleje többet ígér, de ez átverés. Az ember kellemetlenül fészkelődik, mert kínos az egész és a több alkalommal felbukkanó Sir Patrick Stewart sem menti meg a az egészet.