Király ez a srác! (2019)

The Kid Who Would Be King

Thibo84   2019. 05. 08.

Ha őszinte akarok lenni, a film plakátja ütősebb, mint maga a film. Nálam az egyszer nézhetős kategória. A sztori semmi pluszt nem ad, amit az ember ne látott volna már. Komolynak akar hatni a film, de sajnos a gyerekek színészi teljesítményén még javítani kellene. Egyedül Merlin, amint varázsol a kezével össze - vissza hadonászik, az mulattatott úgy ahogy.

Norbert93   2019. 10. 09.

Tipikusan egy olyan ifjúsági film, ami jobb filmeket vegyít magában. Erősen hajaz a Percy Jackson-ra és a régi idők fantasy filmjeire, de még attól a 80-as évekbeli látványvilágtól is messze elmarad. A sztorija egy felnőtt számára túl bagatellizált, egy gyereket pedig nem fog lekötni. Semmilyen mondanivalóval nem rendelkezik és nem halad sehová, leginkább egy unatkozó kisiskolás fantáziaszüleményének tűnik. Gyakorlatilag teljes egészében súlytalan és jellemtelen film, az sem lendít rajta semmit, hogy más filmek értékelhetőbb momentumait és utalásait használja. Poénból maximum egyszer nézős, ha komolyabban állsz neki akkor egyszer sem.

alkonyfeny   2019. 05. 11.
0.5x nézős

Kedves Filmkedvelő, aki most ezeket a sorokat olvasod. Kérlek, ne tedd magaddal azt, amit én tettem. Tanulj a hibámból, és keress másik filmet. Persze, ha arra vágysz, hogy egy teljesen diverz (Diverz szó jelentése: 1. különböző, másféle) gyerekekből álló csapat megmenti a földet, mindezt az Excalibur-ral, akkor csak hajrá. Igen, van itt erős, okos, a tiszta szívű.. ja, meg s szerencsétlen, akik egy iskola (!!!) tetején vívják meg a végső csatát a sötétséggel, miközben az alsós diákokból egyiknek sem esik baja. A film eleje többet ígér, de ez átverés. Az ember kellemetlenül fészkelődik, mert kínos az egész és a több alkalommal felbukkanó Sir Patrick Stewart sem menti meg a az egészet.