Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Harry Potter és a félvér herceg

(Harry Potter and the Half-Blood Prince)
Harry Potter és a félvér herceg

Orosz István  2017. 07. 29.

Ez a rész azért, tetszik mert kiderült, hogy a főgonosz életben van, és még nem súlytott le. Mindenki rettegésben él, derül ki sok minden a múltjából miért lett az aki.

Snowball  2016. 12. 15.

A film annak ellenére, hogy milyen a hangulatvétele szerintem fantasztikusan tükrözi azt és briliáns módon veszi rá a nézőt, hogy végig maradjon és tűkön ülve várja a végkifejlettett. Az első perctől kezdve az utolsóig magával vitt. Imádtam.

Snowball  2016. 12. 15.

GedyPapa  2017. 03. 08.

Komor és sötét, viszont olyan adukat nem használtak ki amikkel még színesebbé és izgalmasabbá válhatott volna a film. A háttértörténetek és mellékszálak néha izgalmasabbak, mint maga a fősztori. Ezt nem ismerték fel a film készítői, azonban mégis, azon túl, hogy nagyon hosszúra sikerül elkapott és magával repített egy olyan utazásra, amely a következő duplarészben fog csúcsra érni!

Deku  2017. 07. 11.

Természetesen sok dologban eltér a könyvtől, sok fontos dologban is. Viszont nem is várható el, hogy teljességgel visszaadja azt. Ezt tekintve tökéletes módon alkották meg ezt a részt is.

Emma Watson
Bonnie Wright
Emma Watson
Smoking Barrels: Harry Potter és a félvér herceg
David Yates nem állt ugyan a helyzet magaslatán, mégis összehozott egy nézhető családi mozit, a rajongók kitartottak a sorozat mellett, a célegyenesbe fordultunk, már csak két rész van hátra, hajrá Harry, vesszen Voldemort!
6/10

A film gyártási költsége 250 millió dollár volt, a bevétel pedig ennek közel 4-szerese 934 millió dollár.

(phanzetomox)

A Warner Bros stúdió 330. forgalmazott filmje.

Tom Felton a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.