Harry Potter és a félvér herceg

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2021.03.03 sziszi050

Sötét filmek

Számomra az eddig látott HP filmek mind sötétek, és minden normális ember vágyik ezen sötét képek után a fényre. Nem tudom, hogy az író milyennek képzelte, amikor írta, de kétlem, hogy ő is ilyen sötét volna.

2019.06.01 Thibo84

Mind a könyv olvasása közben, mind a film nézésénél úgy éreztem, hogy ez a rész teljes mértékig ki maradhatna. Hosszú és vontatott az egész történet, ami felvezeti Dumbledore sajnálatos végét. Meg megtudjuk Voldemort nagy titkát.

2019.04.06 Puncs

Nekem az azkabani fogoly mellet ez a másik kedvenc Harry Potter filmem. Ez a szériából az egyik legsötétebb. A szerelmi szálak aranyosak benne, tele van poénokkal a film. Talán nem annyira izgalmas, mint a többi, de ettől még egyáltalán nem unalmas.

Sötét és vészterhes rész, tele jobbnál jobb effektekkel ez is. Bár nem a legakciódúsabb rész, de azért itt is sok érdekesség derül ki. A főgonosz pedig életben van, ami ennek a résznek a fő vezérszála.

2017.07.11 Deku

Természetesen sok dologban eltér a könyvtől, sok fontos dologban is. Viszont nem is várható el, hogy teljességgel visszaadja azt. Ezt tekintve tökéletes módon alkották meg ezt a részt is.

2017.07.29 Orosz István

Ez a rész azért, tetszik mert kiderült, hogy a főgonosz életben van, és még nem súlytott le. Mindenki rettegésben él, derül ki sok minden a múltjából miért lett az aki.

2017.03.08 GedyPapa

Komor és sötét, viszont olyan adukat nem használtak ki amikkel még színesebbé és izgalmasabbá válhatott volna a film. A háttértörténetek és mellékszálak néha izgalmasabbak, mint maga a fősztori. Ezt nem ismerték fel a film készítői, azonban mégis, az... Több

2017.10.16 Szilonka

Azon kevés filmek közé tartozik, ami elég jól vissza tudja adni a könyv hangulatát. Sok dolog így is kimarad, de így is nagyon látványos lett a film.

2020.09.17 MP170506

A Harry Potter sorozat talán egyik legjobb része. Izgalmas, látványos történet, ami végig leköti a figyelmet. A színészek alakítása itt is kiváló. Remek lett.

2019.07.29 Ms. Akárki

Zseniális. Főleg a Voldemortos csata lebilincselő, amikor megszállja Harry-t és nem képes még így sem legyőzni. Tetszett ahogy bemutatják Harry és Voldemort kapcsolatát a lélekdarabka miatt. Érdekes és monumentális alkotás ez is. Remek fantasy.

2019.04.27 Norbert93

Mint minden részre, erre sem tudok mondani semmi rosszat, tovább mélyül a sorozatban lévő sötétebb vonal, és itt már szinte teljesen háttérbe vonulnak a régi jó iskolai dolgok, de még mindig jelen vannak a filmben. A két nagy varázsló egyfajta ellenpólust alkot egymással, és amikor összecsapnak, az megkoronázza a filmet.

2018.07.26 Norbi

Egyszerűen hihetetlen, hogy tudnak ennyi rész eltelte után is ilyen megkapó filmet készíteni. Sok esetben ellaposodnak a szereplő és unalmasak lesznek a történések, viszont itt ennek nyoma sincs. Klassz volt.

2019.03.13 Timcsi

Látványra és hangulatra talán a legjobban sikerült rész. Tartalmas és sok minden történik benne. A zenék szuperek.

2019.06.01 kevelin

imádom az összes részt. ez nem feltétlenül tartozik a kedvenceim de ezt is és a többit is bármennyiszer meg tudom nézni és el tudom olvasni. ezen nőttem fel, rengeteg bölcsesség szeretet, okosság van a filmekben és a történetben. ez egy tipikusan olyan sorozat amit vagy szeret valaki vagy nem.