Harry Potter és a félvér herceg

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2018.07.22 felicity

EZ egyben szomorú és nagyon jó rész. :)

2017.04.18 bgnz367

Mesés lett, ami nagy gondja a filmnek az, hogy sokban eltér a könyvtől és nem feltétlenül azt kapjuk amit az olvasó is megszokott. Ezt leszámítva viszont igazán élvezhető és kötelező darab.

2018.10.14 Csillagpor

Klasszikus de már sötétebb, lehangolóbb harry potter film ez már. Jelentős pillanatok történnek itt. Kiderül az egész varázsvilág számára hogy Voldemort igenis él és Dumbledore és harry nem hazudtak. Igazán fordulatos és izgalmas film. Főleg a vége nagyon.

2019.02.16 szabomarc

Ugyanúgy tetszett, mint az összes többi rész, ajánlom mindenkinek ezt a filmet is. Persze a könyvet nem adja vissza 100%-ig, de egész jól leképezi, jó lett.

2016.05.06 hell.l

Jól sikerült ez a film is, kihozták a lehető legtöbbet belőle. Tetszik ahogy kiderül szép lassan ki is az a Félvér Herceg. Piton professzor az egyik kedvenc karakterem volt végig a filmek alatt. Emellett Dumbledore is nagyon jól szerepel végig, és persze Harry is:)

2016.12.30 trixxy

Eddig nálam minden rész 5 csillagot kapott, ez már egyel kevesebbet adnék. Ennél a résznél kezd az egész komor hangulatúvá válni, a szerelmi szál ellenére is. Piton a személyes kedvencem, mondjuk itt elég sok szerepe volt a történetben, ettől egy kic... Több

2016.04.19 szoljhozzam

Remek történet Harry Potteré. Kiválóan ki lettek dolgozva a karakterek, a történet legapróbb részletei és nagyon egyedi az egész. A zenei betétek mesések, szívesen hallgatom csak úgy lazításképpen.

2017.03.12 NorbiP

Nem értem én sem, hogy miért hurrogják le ilyen sokan. Az tény, hogy nem a legerősebb része a Harry Potter-szériának, de nem is rossz szerintem. A vége annyira nem jöttbe.

2020.08.29 sammy88

Vegyes érzelmek

Nos, ezzel a résszel "különös kapcsolatom van", ugyanis szépen beültünk a moziterembe, és 15 perc után kapcsolták fel a fényeket. Először nem értettük, miért, majd kiderült, hogy bombariadó van. Szuperrrr! Kint várakoztunk jó soká, aztán kiderült, hogy vagy megnézzük a filmet később, vagy visszaadják a pénzt. Utóbbit választottam, de mire a kasszához értem, már ez az opció nem létezett, így kötelezően meg kellett nézni még aznap. Na jó, késői vetítés, hát legyen. Szóval így indult a dolog :D. A filmről pedig. A csajozós nyitány valami borzalmas, majd mikor sikerült végre belerázódnunk ténylegesen a Harry Potterbe, akkor már kezdett egész jó lenni a dolog. A párbeszédek nekem elég satnyák, de a kis Voldemort és az emlékek ahhoz képest, hogy eléggé meg lettek nyírva, jól sikerültek. Lumpsluckot hagyjuk, már ez a név fordítás is eleve egy rettenet, de a barlang egész jól sikerült.

2016.05.21 Vadgazda

Szerintem egyáltalán nem hozza vissza a könyv által keltett benyomásokat. Sok fogntos rész felett felületesen átugrottak és fölösleges percekkel húzták az amúgy érdekes és roppant pörgősre sikerült regényt. Egyszer nézhető ha az ember nem olvasta talán többször is.

2017.12.31 authorgirlll

Most jön a nagyon gonosz és nagyon veszedelmes Voldemort, aki csak csak halált hoz ahogy azt a neve is mondja. Itt már újat végképp nem kapunk csupán a film a meglepetés erejére játszik rá.

2018.02.04 Mithrel

Ettől a résztől sokat vártam, mivel (sajnos) közeledünk a vége felé, és a fejlődőképességét, már tapasztaltuk a korábbi részekben. Nem volt nagy meglepetés az, hogy teljesen lenyűgöztek! Minden pont olyan fantasztikus lett,mint amit előre vártam. Am... Több

2017.05.29 Zoer8993

Egyre keményebb és húzósabb lesz a sztori amit el is várhatunk, bármikor újra tudnám nézni az összeset kivétel nélkül. Mindegyikben akkora vonzerő van, hogy felülmúlhatatlan. Elképesztően csodálatos.

2016.02.09 norbi0102

Végre valami használható. Egész erős film lett, erre azt mondhatom, hogy megérte a pénzét és teljesen ki tudott kapcsolni. Nekem ez az egyik szempont, ami szerint filmet nézek. Persze fontos a jó sztori is de mit ér egy sablon sztori ha nem tudják kellő módon eladni