Harry Potter és a félvér herceg

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2016.02.05 bviki

Nem olvastam a könyveket sajnos, így ez a rész számomra nem úgy viszi tovább a történetet mint a többi rész. Talán a leggyengébb rész számomra ez de erre is szükség volt.

2017.01.07 des.tiny59

Egyértelműen a film nem feltétlen a fiatalabb korosztályt célozza meg, hisz itt minden cseppjét átitatja a gonoszság és a sötét varázslat. Persze ezt is várjuk el tőle, hisz itt már nem babra megy a játék. A karaktereket megejtve, igen már jóval mása... Több

2015.11.01 Vivi02

A leg komolyabb rész. Itt minden van, amit el lehet képzelni, vagyis nem. Tudnak nagyon az Amcsi rendezők,mikor ilyeneket kitalálnak, elképesztő milyen nagy fantáziával rendelkeznek. Plusz még meg is vallósítják őket.

2018.01.04 Dius0520

Nagyon sok minden derül ki ebből a részből, ami elkezdi megalapozni a végkifejletet. Innentől válik csak igazán izgalmassá az egész.:)

2016.02.10 Svastitsd

A Félvér herceg titokzatossága jól kijön a filmből. Harry nagyot csalódik amikor megtudja, hogy ki a félvér herceg. Tipikus utolsó előtti rész, amikor a gonosz győz.

2015.05.01 Mozi22

Sosem várhatjuk el, hogy egy könyvadaptációs film 100%-ig könyvhű legyen, de a Harry Potter szériákban nem csalódtam. Ha nem is volt könyhű egy- egy résznél vagy kihagytak belőle valamit én nem éreztem a film alatt. Szép munka.

2015.05.21 Sissy

Évek óta a kedvenc filmeim a Harry Potter filmek. Imádom a szereplőket. A történet utánozhatatlan! Elképesztő a grafikája. Az biztos, hogy még nagymama koromban is fogom nézni ezeket a filmeket, mert annyira imádom!

2015.08.27 avocados

David Yates más irányba vitte el ezt a sorozatot, tartja a komor és rideg hangulatot. Fontos részek vannak kihagyva, a vége nagyon el van sietve, szerintem ennél a filmnél sem tudja követni aki nem olvasta a könyvet.

Amikor először néztem, nem tudtam ki lehet a félvér herceg ... De most már mindenki tudja :D Imádom ezt a részt is, és az összeset is

2017.10.13 Bogii

Az egyik legrosszabbul sikerült film a szériából, egyáltalán nem hozza vissza a könyvet.

2019.07.04 DracoDormiens

Nem igazán tetszett az eleje, az csak filmbeli újítás volt, de ettől függetlenül a film magasan kiemelkedik a többitől, aligha ez a legjobb. Ez a kedvencem :) Ajánlom mindenkinek!

2016.03.26 Yoniki

Ezen a ponton váltam Draco rajongóvá. Te atya isten, milyen rohadtjó volt a színjátéka. Átjött a félelem, a kétségbeesett próbálkozások sora.. A nagy csavar a végén csodálatos volt, csakúgy, mint ahogy az a nagykönyvbe is le volt írva. Nem tagadom, b... Több

2016.03.02 Elizabeth

Snape a kedvenc karakterem az egész történetben. Dumbledore miatt még mindig pityergek...persze nem, de egyszerűen elvarázsolt.

2015.01.23 David

Ez a rész az egytelen, ami a Harry Potter filmek közül nálam csak 4 pontos. Az oka, hogy a könyvhöz képest drasztikusan rosszabbul sikerült, fontos jelenetek ki lettek hagyva, annak aki nem olvasta a könyvet nem követhető.