Harry Potter és a félvér herceg

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2015.06.23 padfoot8925

Nekem ez is tetszett, igaz tényleg látszik, hogy másabb a hangulat világa de nekem bejött. Varázslatból és rejtélyből itt sincs hiány. A hangulat fokozott és nagyon izgalmas. Csúcs szuper!!! :)

2015.07.18 rhamus

Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

2017.10.01 Bibabac

Az eddigi filmeket mind tudtam élvezni a könyv elolvasása mellett is, ez viszont nem hozta a várt szintet. Helena karaktere az egyetlen, akit imádtam, de maga a történet nem jött át igazán, pedig a könyvek közül ez az egyik kedvencem.

2016.10.02 Lost Silver Book

Ebben a részben már tényleg nem néz ki jól a Harry Potter-t alakító Daniel. Ahogy növekszik, úgy veszít szegénykém a szerepnek megfelelő karakteri tulajdonságaiból is. Persze egy idő után mindenki elveszti bájos gyermeki mivoltát, és a történetben is... Több

2017.09.30 koba1996

Jó lett. Bellatrix krakateréért megőrülök, és a sztori maga is megállta a helyét, bár a félvér herceges csavar annyira nem jött át, talán könyvben több értelme volt.

2015.05.23 tamas84

Messze az egyik legrosszabb film az összes közül! Szinte már élvezhetetlenül hosszú az egész és unalmas, nagyon erőltetett benne ez az egész rejély-szál, egyáltalán nem tudják elérni, hogy kicsit is érdekeljen az egész. Aztán a végén, (spoiler) kábé ... Több

2017.05.02 Wolowitz

Nagyon szerettem az összes részt és ebben sincs semmi hiba szerintem. Komor hangulata van ahogy egy ideje már a részeknek de ez bőven kellett ahhoz hogy érzékeltessék a történet nehézségeit.

2016.07.22 K.bogi

Az egyik legjobb Harry potter rész mind közül. Ez sikerült talán a leg sötétebbre és leg akciódúsabbra. A könyvsorozatban is a Félvér herceg a kedvencem. Nagyon találékony s zseniális az egész történet. A színészek hozzák a formájukat, bár kicsit túlzásba vitte az író a változtatásokat.

2015.06.20 neeta92

Hihetetlen milyen fantasztikus ez a film. Nem érzem, hogy most vagy bármikor rá tudnék majd unni. Örökké nézős fajta :) és örülök hogy egy ilyen dolognak lehettem a részese. Ennél a résznél voltak dolgok amiket kissé elhagytak és itt azért nem volt olyan jó érzés, hogy nem volt teljesen könyvhű az alkotás amennyire lehet.

2015.06.16 Miss Rika

Nos igen aki a könyvön nőtt fel az természetesen megfogja látni a lyukakat a történetben és érezni fogja, hogy mégse teljesen olyan amilyennek kéne. Én is ilyen vagyok. Azonban ha egy kicsit elvonatkoztatok ettől egy egész nagyszerű adaptáció lett ebből a részből is ami tele van akcióval és izgalommal.

2015.06.19 szune40

Nagyon el lett találva az egész. Itt már azért Voldemortból is kapunk jó adagot ami kell is. Meg kell ismernünk, hogy mi motiválja az ellenséget. Persze mint tudjuk nincs elfogadható indok arra amiért teszi amit tesz.

2015.06.05 era93

Egész filmben nem tetszett ez a művi megvilágítás. Értem, hogy éreztetni kell a komorabb hangulatot de talán túl sok is volt így egyszerre. Azonban maga a film rendben volt. Itt ott kicsit laposabb és még többet ki lehetett volna hozni belőle de nem lehet minden tökéletes.

2016.08.16 Macskínó

Anno alig vártam, a könyv tudatában, hogy a hazai mozikban is vetítsék. Sikerült egy jó helyet foglalni a premier vetítésre és csalódtam. Vagy nem lett volna szabad elolvasni a könyveket, vagy fogalmam sincs, de olyan hiány érzetem volt végig, ami sz... Több

Ez,az egyik kedvenc Harry Potter filmem,igaz nagyon lassan telik,de sok nagyon jó jelenet van,benne bár Aragof-pók temetését lehetett volna részletesebre csinálni,de ettől eltekintve,nagyon szuper.