Advertisement

Harry Potter és a tűz serlege (2005)

Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter és a tűz serlege

Robert Pattinson
Emma Watson
Josh Herdman
Tom Felton
Jamie Waylett

PadmeAmidala   2021. 12. 30.

Annyira nem tetszett, valahogy az én ízlésemnek érdektelen. Csak Voldemort megjelenése volt érdekes benne. Szerintem az első két film volt jó, mert abban még megvolt az a varázs és a hangulat. Sajnos a 3. résztől már komorabb lett, ami érthető is, de... több»

indingo   2017. 07. 02.

Remekül felépített film, akár az összes többi. Látványban és a filmben szereplő zenékben is egészen kimagasló. A HP filmek során végig marad a színvonal.

Thibo84   2019. 06. 01.

Mozgalmas és látványos film. Jó lett, de még sem érzem, hogy sikerült volna az első két résznek a színvonalát visszahozni.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 21.

Az sem utolsó,hogy fantasztikusan eltalálták a színészek kiválasztásánál a karaktereket. A trimágus tusa a film legjobb része. Tartja a színvonalat.

GedyPapa   2017. 03. 08.

Az egyik kedvenc részem. A Trimágus tusa megvalósítása prezentálja azt, hogy hogyan is kell egy ekkora volumenű szériában igazán jól megvalósítani a központi szálakat. Izgalom, rejtély és misztikum különösen jól megkevert egyvelege ez a film!

Szilonka   2016. 04. 14.

Elképesztő világot teremtett ez írónő és az is hihetetlen, hogy több könyvkiadó is visszautasította a sztorit. Az írónő és a gyerekeknek is komoly egzisztenicát teremtett. A filmek kiválóak lettek egytől egyik, a történetek hibátlanok és egyediek egy új világ születettek.

Norbert93   2019. 04. 27.

Talán az egyik kedvencem, amely a fergetes Trimágus tusa mellett egy nagyobb és egy kisebb, de szintén ütős csavart tartott a végére. Az első perctől az utolsóig kiváló fantasy.

Gary Gero állatszakértő vezetésével egy külön csoport napi 24 órán át foglalkozott a részekben láthatott állatokkal (kutyák, macskák, varjak, denevérek, baglyok, varangyok és kígyók).

(Laca//Ho/rr/oR//)

Amikor Harry kezébe belecsíp a bagolyházban egy bagoly, csupán a 25. alakalommal sikerült felvenni és megtartani a jelenetet.

(Laca//Ho/rr/oR//)

A film záró képkockáin a következő szöveg olvasható: „A forgatás során egyetlen sárkány sem sérült meg!”

(gyorfigyuri10)

Eredetileg két részesre tervezték ezt a részt.

(7ETEDIK)

A sírokon látható nevek a stáb tagjaié.

(7ETEDIK)