Harry Potter és a tűz serlege (2005)

Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter és a tűz serlege

indingo   2017. 07. 02.

Remekül felépített film, akár az összes többi. Látványban és a filmben szereplő zenékben is egészen kimagasló. A HP filmek során végig marad a színvonal.

Snowball   2016. 12. 15.

A film tele van váratlan pillanatokkal, izgalommal és hihetetlen szuper módon látványos. Nagyon jó hangvételű a zenei világa fantasztikus elképesztő módon tudták megvalósítani és nagyon illik a filmhez. Emiatt nekem benne van a top listámban.

GedyPapa   2017. 03. 08.

Az egyik kedvenc részem. A Trimágus tusa megvalósítása prezentálja azt, hogy hogyan is kell egy ekkora volumenű szériában igazán jól megvalósítani a központi szálakat. Izgalom, rejtély és misztikum különösen jól megkevert egyvelege ez a film!

Szilonka   2016. 04. 14.

Elképesztő világot teremtett ez írónő és az is hihetetlen, hogy több könyvkiadó is visszautasította a sztorit. Az írónő és a gyerekeknek is komoly egzisztenicát teremtett. A filmek kiválóak lettek egytől egyik, a történetek hibátlanok és egyediek egy új világ születettek.

Norbi   2018. 07. 26.

Ebben a részben is rengeteg váratlan fordulat, csavar részese lehettem, amit örömmel vettem tudomásul. Az effektek, a látványvilág és minden olyan precízen van kidolgozva, hogy öröm nézni.

Robert Pattinson
Emma Watson
Josh Herdman
Tom Felton
Jamie Waylett

Élvezzük még egy kicsit a gondtalan kamaszkort, ami már soha többet nem tér vissza, az ártatlanság kora véget ért a sorozatban ezzel a résszel, amely összességében igen jól sikerült. több»

A film záró képkockáin a következő szöveg olvasható: „A forgatás során egyetlen sárkány sem sérült meg!”

(thedarkman99 )

Eredetileg két részesre tervezték ezt a részt.

(Hetedik )

A sírokon látható nevek a stáb tagjaié.

(Hetedik )