Harry Potter és a tűz serlege

Harry Potter and the Goblet of Fire

2023.09.03 Gamehun638

Szerintem itt egy kanyart vett ez az egész sorozat. Sötétebb, és fejlődött a trendekhez. Picit hiányos, de még jól sikerült rész.

Az sem utolsó,hogy fantasztikusan eltalálták a színészek kiválasztásánál a karaktereket. A trimágus tusa a film legjobb része. Tartja a színvonalat.

2017.07.02 indingo

Remekül felépített film, akár az összes többi. Látványban és a filmben szereplő zenékben is egészen kimagasló. A HP filmek során végig marad a színvonal.

2019.06.01 Thibo84

Mozgalmas és látványos film. Jó lett, de még sem érzem, hogy sikerült volna az első két résznek a színvonalát visszahozni.

2017.03.08 GedyPapa

Az egyik kedvenc részem. A Trimágus tusa megvalósítása prezentálja azt, hogy hogyan is kell egy ekkora volumenű szériában igazán jól megvalósítani a központi szálakat. Izgalom, rejtély és misztikum különösen jól megkevert egyvelege ez a film!

2016.04.14 Szilonka

Elképesztő világot teremtett ez írónő és az is hihetetlen, hogy több könyvkiadó is visszautasította a sztorit. Az írónő és a gyerekeknek is komoly egzisztenicát teremtett. A filmek kiválóak lettek egytől egyik, a történetek hibátlanok és egyediek egy új világ születettek.

2019.05.05 Ms. Akárki

Talán az eddigi legizgalmasabb Harry Potter film főleg a tusa a varázslók közötti verseny miatt. Harry is versenyzik mivel valaki bedobta a serlegbe a nevét mert meg akarja ölni. ebben a részben is szintén voldemort az aki ellen küzdenek kezd erőre k... Több

2019.04.27 Norbert93

Talán az egyik kedvencem, amely a fergetes Trimágus tusa mellett egy nagyobb és egy kisebb, de szintén ütős csavart tartott a végére. Az első perctől az utolsóig kiváló fantasy.

2019.10.23 harnas1207

Vízválasztó a film, mert a sztori itt már sokkal fenőttesebb és komorabb. Látványban nincs hiány, de a színészek nagyon hiteltelenek. Felnőtt szemmel sokkal de sokkal élvezhetetlenebb.

2021.10.11 Képkockák

Az a Harry Potter film, amivel meggyőződ a mugli ismerőseid, hogy megnézzék, vagy akár el is olvassák a sorozat minden részét. Magasan a legjobb a sorozatból, Robert Pattinson sajnálatos módon nem ezzel a szerepével vált ismertté...

2018.07.26 Norbi

Ebben a részben is rengeteg váratlan fordulat, csavar részese lehettem, amit örömmel vettem tudomásul. Az effektek, a látványvilág és minden olyan precízen van kidolgozva, hogy öröm nézni.

2019.03.20 Timcsi

Az egyik legjobb rész. Tartalmas és fordulatos történet.

2018.08.23 kevelin

csak annyit sajnáltam ebből a filmből hogy a két és negyed óra alatt ami történt annak csak a fele volt lényeg amit pedig érdemes lett volna beletenni az kimaradt. a könyvek ettől a résztől kezdve sokkal többet ad és mutat mint afilm de ettől függetlenül imádom

2021.12.30 stewie_griffin_2005

Annyira nem tetszett, valahogy az én ízlésemnek érdektelen. Csak Voldemort megjelenése volt érdekes benne. Szerintem az első két film volt jó, mert abban még megvolt az a varázs és a hangulat. Sajnos a 3. résztől már komorabb lett, ami érthető is, de... Több