Ms. Akárki   2019. 07. 25.

A legjobb Scooby-Doo feldolgozás amit láttam. Isteni a színészgárda. Sarah Michel Gellar tökéletes csinibaba a filmben. Scooby és Fred szolgáltatják a humort, Vilma pedig az ész mint mindig.

postaslaszlo8   2016. 06. 23.

Nekem nagyon tetszett ez a film kicsit poénosabb és modernebb lett a csapat, de teljesen elfogadható a szinkronhangoknak pedig külön örültem, nagyon jó kis film lett.

Sarah Michelle Gellar gyűlölte Daphne rózsaszín gogo csizmáját viselni, amikor csak tudta kényelmes tornacipőre cserélte.

Számos Harry Potter rajongó pusztán csak azért ment el a vetítésre, hogy megnézhesse a Harry Potter és a titkok kamrája (2002) bemutatóját a film előtt.

Daphne szerepére Jennifer Love Hewitt és Jennifer Aniston egyaránt szóba került.