Ms. Akárki   2019. 07. 25.

A legjobb Scooby-Doo feldolgozás amit láttam. Isteni a színészgárda. Sarah Michel Gellar tökéletes csinibaba a filmben. Scooby és Fred szolgáltatják a humort, Vilma pedig az ész mint mindig.

postaslaszlo8   2016. 06. 23.

Nekem nagyon tetszett ez a film kicsit poénosabb és modernebb lett a csapat, de teljesen elfogadható a szinkronhangoknak pedig külön örültem, nagyon jó kis film lett.

Sarah Michelle Gellar gyűlölte Daphne rózsaszín gogo csizmáját viselni, amikor csak tudta kényelmes tornacipőre cserélte.

Számos Harry Potter rajongó pusztán csak azért ment el a vetítésre, hogy megnézhesse a Harry Potter és a titkok kamrája (2002) bemutatóját a film előtt.

Daphne szerepére Jennifer Love Hewitt és Jennifer Aniston egyaránt szóba került.

Freddie Prinze Jr. és Sarah Michelle Gellar korábban együtt játszottak a Tudom, mit tettél tavaly nyáronban, Matthew Lillard a Sikolyban szerepelt Gellar pedig a Sikoly 2-ben. Az említett filmek írója egytől egyig Kevin Williamson volt.

Velma szerepére Alyssa Milano és Carla Gugino is szóba került.

A film az amerikai bemutatását követően minden addigi júniusi bevételt megdöntött és 56 milliós nyitóhétvégét produkált.

(zabosa200)