Scooby Doo 2: Szörnyek póráz nélkül (2004)

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Scooby Doo 2: Szörnyek póráz nélkül

Orosz István   2017. 07. 23.

Szerintem ez egy jól sikerül rajzfiml, jól sikerült filmes változata. Ha a Scooby-Doot mint rajzfilmet mai fejjel nem is tudnám megnézni, azért a filmes változatát igen.

lolita13   2016. 10. 14.

nagyon szerettem kicsiként ezt a sorozatott és filmet is nagyon szertem. Aligvártam, hogy kiderüljön ki a szörny mert mindig próbáltam kideríteni :)

sabnock666   2018. 12. 16.

A gyermekemmel kellett megnézni, aki nagy Scooby fan,és meglepődve tapasztaltam, hogy tetszik, leköt, és még izgulok is rajta, sőt néha nevetek is!!! Gyermekkel kötelező. :)

SzFa   2017. 09. 19.

A Scooby-doo srozatot és a mesét imádom, de a film számomra gagyi lett, olyan hatása van mintha nem vették volna komolyan. Van benne néhány jó poén, de úgy érzem a Scooby-doo mesében az igazi.

Csillagpor   2018. 10. 14.

Főleg Sarah Michelle Gellar miatt néztem meg, de én lepődtem meg legjobban hogy milyen jól megoldották az élőszereplős változatot. Klasszikus Scoby-doo történet új köntösbe burkolva. Nagyon élveztem minden percét. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni.