Holnapolisz

kevelin   2019. 06. 02.

nekem nagyon bejött a sztori. ez a kicsit misztikus jövőbeli világ amibe belecsöppenünk nagyon is szerethető. george clooney nagyon jól hozza az elvakult tudóst aki mindenáron meg akarja oldani feladatát a lány pedig szintén szuperül hozza a világok között lavírozó érdeklőd figurát

rbernadett   2015. 10. 17.

Nem volt ez olyan rossz, mint amennyire lehúzták. Inkább látvány, mint történet, és Clooney nekem egy kicsit hiteltelen benne, félek az ő jelenléte miatt vártak sokan teljesen mást ettől a filmtől. A robot kislány viszont nagyot alakít.

indingo   2016. 02. 18.

Picit unalmas volt, ez talán a hosszúságából is eredt. Én jobbra számítottam, végül nem moziban néztem meg. Az elején lévő találmányok vására vagy mi a fene, annak a hangulata maradt meg leginkább.

ArpiHajdu és Réci   2016. 04. 28.

Jó alapgondolat, de sajnos gyenge kivitelezés. Terminátorszerű kislány, az emberiség gyarlósága, amelynek következtében megsemmisül a Föld. Ezek sajnos lerágott csontok, újdonságot nem hozott.

ZeroHero   2015. 06. 01.

Mindenkepp moziban nezesre ajanlott, nagyon jo latvanyvilagu, bar kicsit olyan semmilyen a film, mindenfele melyebb tartalom nelkul.. Kiemelkedo szineszi jatek, Clooney sztem lubickolt ebben a szerepben.

Deku   2017. 09. 24.

Nem lett rossz film de olyan jó se mint vártam. Ez volt a gond mivel többet akartam mint amit kaptam így nem tudott olyan szinten megérinteni ez a film mint kellett volna. Nem tetszett.

dailyfilmsan   2018. 07. 31.

Ez egyátlagos gyerekek számára megalkotott kaland film. A mondanivalója is tipikus merj álmodni, legyél különleges, sose add fel. Értem én hogy a mai gyerekekből hiányzika kitartás de ez a film a szádba rágja. De sajnos a látványban csalódtam a legna... több»

Pierce Gagnon
Pierce Gagnon
Hugh Laurie
Hugh Laurie
George Clooney

Számomra az év egyik legjobban sikerült alkotása az idei év eddigi legjobb (!) forgatókönyvével. Akármikor újra tudnám nézni. több»

Pozitív életszemlélet, optimista hozzáállás, kreatív tenni akarás. Ez nem egy személyiségfejlesztő tréning címszavakban, hanem az új mozi, a Holnapolisz üzenete. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»

E nyárváró kasszasikernek szánt, csilivili kalandfilm nagyon és nagyot szeretne gurítani – ám hiába indul neki varázsos gyermeki lendülettel, képtelen abbahagyni a nekifutást. több»