Holnapolisz (2015)

Tomorrowland

Hugh Laurie
Hugh Laurie

kevelin   2019. 06. 02.

nekem nagyon bejött a sztori. ez a kicsit misztikus jövőbeli világ amibe belecsöppenünk nagyon is szerethető. george clooney nagyon jól hozza az elvakult tudóst aki mindenáron meg akarja oldani feladatát a lány pedig szintén szuperül hozza a világok között lavírozó érdeklőd figurát

rbernadett   2015. 10. 17.

Nem volt ez olyan rossz, mint amennyire lehúzták. Inkább látvány, mint történet, és Clooney nekem egy kicsit hiteltelen benne, félek az ő jelenléte miatt vártak sokan teljesen mást ettől a filmtől. A robot kislány viszont nagyot alakít.

indingo   2016. 02. 18.

Picit unalmas volt, ez talán a hosszúságából is eredt. Én jobbra számítottam, végül nem moziban néztem meg. Az elején lévő találmányok vására vagy mi a fene, annak a hangulata maradt meg leginkább.

ArpiHajdu és Réci   2016. 04. 28.

Jó alapgondolat, de sajnos gyenge kivitelezés. Terminátorszerű kislány, az emberiség gyarlósága, amelynek következtében megsemmisül a Föld. Ezek sajnos lerágott csontok, újdonságot nem hozott.

ZeroHero   2015. 06. 01.

Mindenkepp moziban nezesre ajanlott, nagyon jo latvanyvilagu, bar kicsit olyan semmilyen a film, mindenfele melyebb tartalom nelkul.. Kiemelkedo szineszi jatek, Clooney sztem lubickolt ebben a szerepben.

Deku   2017. 09. 24.

Nem lett rossz film de olyan jó se mint vártam. Ez volt a gond mivel többet akartam mint amit kaptam így nem tudott olyan szinten megérinteni ez a film mint kellett volna. Nem tetszett.

dailyfilmsan   2018. 07. 31.

Ez egyátlagos gyerekek számára megalkotott kaland film. A mondanivalója is tipikus merj álmodni, legyél különleges, sose add fel. Értem én hogy a mai gyerekekből hiányzika kitartás de ez a film a szádba rágja. De sajnos a látványban csalódtam a legna... több»

Pozitív életszemlélet, optimista hozzáállás, kreatív tenni akarás. Ez nem egy személyiségfejlesztő tréning címszavakban, hanem az új mozi, a Holnapolisz üzenete. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»

E nyárváró kasszasikernek szánt, csilivili kalandfilm nagyon és nagyot szeretne gurítani – ám hiába indul neki varázsos gyermeki lendülettel, képtelen abbahagyni a nekifutást. több»

Két óra tömény ömlengés és szájbarágás, ennyit találunk a Holnapolisz csillogó felszíne alatt. Ez történik, ha Brad Bird a szintén Disney érdekeltségbe tartozó Pixar helyett közvetlenül az anyacégnek dolgozik… több»