Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
NA

Solo: Egy Star Wars-történet

(Solo: A Star Wars Story)

Chris Miller
Thandie Newton
Woody Harrelson

A Solo: Egy Star Wars-történet díszbemutatójára május 15-én, a cannes-i filmfesztiválon fog sor kerülni. Ez lesz a harmadik Star Wars mozi, melyet itt mutatnak be versenyen kívül: 2002-ben a Klónok támadását, 2005-ben pedig a Sithek bosszúját vetítették le a filmfesztiválon.

(XETH )

Kiderült, hogy a Chris Miller - Phil Lord rendezőpárostól azért vált meg a stúdió, mert nem voltak elég érettek egy ilyen nagy volumenű film rendezéséhez. Ez abban nyilvánult meg, hogy teljesen belevesztek a részletekbe és képesek voltak egy jelenetet 30x felvenni egymás után. Kaotikus volt a légkör, amit maguk után hagytak, de Howard érkezése rendet teremtett. Végül úgy egyeztek meg az elküldött rendezőkkel, hogy a stáblistán executive producerként fognak megjelenni.

(XETH )

A stúdió felvett egy beszédtrénert a főszereplő, Alden Ehrenreich mellé, mert azt várták tőle, hogy pontosan utánozza Harrison Fordot, ami magától nem ment túl jól neki.