Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Ian McDiarmid
Harrison Ford
David Prowse
Mark Hamill

PadmeAmidala   2021. 07. 23.

A Birodalom visszavágnál kicsit gyengébb, de még talán az Új reménynél is, az első kb. félóra kicsit vontatott (a Jabbás rész), az ewokok sem lettek a kedvenceim. Kár, hogy Yoda keveset szerepelt. Látványilag azért látható a fejlődés a IV. rész óta. 9/10-et erre a filmre is tudok adni, mert jó kis kikapcsolódás.

Artemisia   2018. 06. 22.

Szépen építi, bonyolítja tovább a történetet. Izgalmas, akciódús és kalandos, messze a legjobb film a 80-as években, A bolygó neve:Halál mellett. Hitelesen és sokszínűen alkották meg az Endor bolygó, és az akciójelenetek is látványosak a film korához... több»

Deku   2017. 07. 08.

A trilógia szerintem igazán méltó befejezést kapott korának hű technológiai megoldásokkal. Még mindig eltudja szórakoztatni a nézőt és nekem nincs kétségem afelől sem, hogy ennél jobb Star Wars filmet már nem fognak készíteni.

Thibo84   2019. 05. 15.

Az eredeti trilógia lezáró része, ami tökéletes és méltó befejezése lett a Star Wars történetnek. Még nagyobb és látványosabb csatával zárul a történet, ráadásul három fronton vívják meg a küzdelmet, ami fokozza csak az izgalmat. Olvastam, hogy volta... több»

Orosz István   2017. 08. 01.

A cím nagyon találó lett, Jedi visszatér, értik Darth Vaderre, aki a végén újra Anakinként néz szembe a Sithekkel. Ez a legjobb rész szerintem, örök klasszikus.

GedyPapa   2017. 03. 06.

Nagyon nehezemre esett, de egy csillagot le kellett vonnom az eredeti trilógia utolsó darabjától. Az ewokok jelenléte nálam rontotta az összképet. Nem illettek ezek a cukiságfaktort kimaxoló állatkák egy ilyen jelentős filmélménybe.

Sabnock Sanatory   2018. 12. 19.

Nekem ez a trilógia igazi vége, a többi a pénzkeresetről, és nem a minőségről szól!!! Zseniális képsorok, szórakoztató, humoros, izgalmas, és persze még mindig keresem a Jediképzőt!!! :)

A 2. Halálcsillag 460%-kal nagyobb az elsőnél.

(Artemisia )

Az első változatban a film alcíme " A Jedi bosszúja" lett volna. Plakátok is jelentek meg ezzel a címmel.

(Artemisia )

Az ewokok tibeti nyelvet beszéltek.

(7ETEDIK )

A lépegetők makettek voltak.

(7ETEDIK )

A filmet Kaliforniában és Arizonában forgatták.