ArpiHajdu és Réci   2016. 06. 06.

Az egyik adó négy hétvégén keresztül adja az Alien- sorozatot, legutóbb épp a második részt sikerült ennek köszönhetően megnéznem. Sok helyen olvastam, hogy legalább olyan jó, sőt jobb, mint az első Alien film. Én is hasonló véleménnyel vagyok, hiszen amellett hogy látványosabb, akciódúsabb volt elődjénél, a történetet sem hanyagolták el a készítők. Karakterfejldőés van benne, valamint az utolsó 15-20 perc, a Királynő és Ripley harca az egyik legemlékezetesebb filmes összecsapások közé tartozik.

dulkap   2017. 04. 10.

Sajnos jó pár idegesítő karakter került be, ami nálam eléggé letudja rontani a filmélményt. Arról nem is beszélve, hogy a nagy részéből alig lehet valamit látni, hiába nézi az ember már HD minőségben. De nem rossz film, csak nem ad semmi extrát az első részhez képest. (A speciális verzió plusz jelenetei meg inkább csak elnyújtják a játékidőt, mint kiegészítené az eredeti vágást.)

Artemisia   2018. 03. 20.

Kibontja és tovább szövi a történetet, az egy halálos szörnyeteg után most egy egész bolygónyival állunk szemben. Emellett többet megtudunk az Alien természetéről, szaporodásáról, és egy izgalmas,látványos,vérbeli akció-horrort is kapunk, megspékelve egy szívszorító drámai elemmel, a magára maradt kislánnyal. Ripley kitartása, ereje bámulatos, Sigourney Weaver alakítása páratlan a filmtörténetben. A filmtörténet legjobb akció filmje és a horror feledhetetlen klasszikusa.

Deku   2017. 07. 10.

Ijesztő de azért voltak gyenge pontok benne ami miatt nem tökéletes. Eme alkotás nem lett túl nagy szám de azért nem is olyan rossz. A története eléggé megkapó és hátborzongató, azonban a karakterek nem tetszettek.

Snowball   2016. 12. 14.

Ennél pocsékabb módon elrontani filmet nem sok féleképp lehet. Fél órát bírtam belőle megnézni és utána kikapcsoltam mert nagyon nem volt a fogamra való. Olyannyira, hogy annál a fél óránál is majdnem elaludtam.

Jenette Goldstein
Mark Rolston
Lance Henriksen
Lance Henriksen
William Hope
Paul Reiser
Sigourney Weaver

A világ legjobb sci-fi akciófilmje a zabolátlan James Cameron rendezésében: az Aliens mozivásznon óriási élmény. több»

Az Aliens tele van ikonikus beszólásokkal („get away from her, you bitch!”) és klasszikus momentumokkal. több»

68-an halnak meg a film során.

(Norbi)

A műalkotást sikeresen bevették az 1001 film ,amit látnod kell mielőtt meghalsz katalógusba.

(Norbi)

Az irányítható robotot, amiben Ripley harcol, Cameron az Avatarban is felhasználta.

(HETEDIK )