Pókember 2

James Franco
James Franco
Rosemary Harris
J.K. Simmons

Két éve már, hogy Peter Parker elhagyta szerelmét Mary Jane Watsont, hogy vállalhassa a szuperhős-léttel járó felelősséget. Peternek nagy nehézsséget okoz, hogy megteremtse az egyensúlyt a nappal szorgalmas egyetemista, éjjel pedig szuperhős énje között. Egyre erősebb késztetést érez arra, hogy… Több

Rendező: Sam Raimi
Premier (HU): 2004.08.12. | HBO Max (2022.10.01.) | Netflix (2023.09.13.)

Pókember 3.  (2007)

Pókember  (2002)

2022.12.26 bkzsani

Az első részhez képest kicsit vontatottabb, de attól függetlenül egy egész jó film.

Tobey Maguire-t leszámítva jó kis mozi.Az előbb említett színész abszolúte nem a kedvencem.De itt jó a sztori,és jók az akciójelenetek,egyben van minden.Tisztességes munka.Méltó folytatás.

2016.06.26 Thibo84

Hát, a film nagy pozitívuma, amikor Pokica és Octopus a városban küzd meg egymással.

2017.07.27 Orosz István

Kár, hogy a Pókember hazatérés nincs ezen a szinten, de mondhatni soha nem is lesz. Mondjuk nekem a Csodálatos Pókember a favorit, de meg kell mondani ez a második rész nagyon jó lett.

2019.02.06 HE7EDIK

A legjobb Pókember mozi a mai napig. Nem is tudom hányszor néztem vissza a jelenetet, mikor Oki Doki megszületik és dobálja össze vissza az orvosokat és ápolókat. Raimi kézjegye bizony itt is sokszor tetten érhető, amellett hogy sajnos sok a nyál, am... Több

Kirsten Dunst a második részben vörösre festette a haját, az első részben még parókát hordott.Szerző: stevepisti

Willem Dafoe az eredeti forgatóköny szerint nem is szerepelt volna a filmben, de egy este amikor hazafelé sétált, pont arrafelé forgattak és beköszönt, ekkor jött a rendezőknek az ötlet, hogy kapjon egy cameo szerepet. Szerző: Shelby07

Eredetileg a film címe A csodálatos Pókember lett volna, de mivel a késöbbiekben még terveztek pókemberes filmet csinálni, ezért nem ez lett a címe. A csodálatos Pókember címet végül Andrew Garfield által megszemélyesített pókemberes film kapta meg. Szerző: Shelby07

May nénit alakító Rosemary Harris,a kora ellenére saját maga csinálta a kaszkadőrjelenetet, amikor a bankrablás történik. Szerző: Shelby07

Loki
2021