Pókember 3.

Pókember 3.

Spider-Man 3
HE7EDIK

Pókembernek még sosem volt ilyen nehéz dolga. Két ellensége, Venom és Homokember összefog ellene, hogy együttes erővel szálljanak szembe a hőssel. Eközben Peter megismer egy gyönyörű szőke lányt is, és bár szeretne hűséges maradni szerelméhez, Mary Jane-hez, képtelen ellenállni a… Több

Rendező: Sam Raimi
Forgatókönyvíró: Sam Raimi, Ivan Raimi, Alvin Sargent, Stan Lee
Premier (HU): 2007.05.03. | HBO Max (2022.10.01.) | Netflix (2023.10.01.)

Pókember 2  (2004)

Pókember  (2002)

2022.12.26 bkzsani

Ismét egy elejétől végig izgalmas rész. Nekem nagyon tetszett.

Kifejezetten látványos,és izgalmas mozi.Itt is belekapaszkodik Raimi a színészi játékba is,hiszen a CGI mellé nagyon kell az is.Jók a gonosz karakterek is.Egyszóval,igen,nem lett gyengébb,mint az első két epizód.

2016.06.26 Thibo84

A trilógia ezen része tetszett a legjobban. Peternek nem csak a legjobb barátjával, és két gonosz bácsival kell szembenéznie, hanem önmagával is. A film végén egy gigászi csata, majd egy szívbe markoló búcsú Harrytől.

2017.10.22 Deku

Nagyon magával tudja ragadni a nézőt és nem is kellett ennél több nekem amikor megnéztem. A lehető legjobb filmek listáján tartom számon eme darabot. Pörgős, fordulatos és totálisan magával ragadó volt ez a történet.

2017.03.13 GedyPapa

Kipukkant a lufi. Nagyon sokáig akarták fújni a Pókember sztorit és ez lett a veszte. A sztori elnagyolt és az alapvetően érdekesnek ígérkező alapkoncepcióval se tud mit kezdeni. Ami azért is nagy csalódás, mert ebben sokkalta több volt, mint amit megvalósítottak belőle.

Az a kislány, aki a filmben Jamesonnak (J. K. Simmons) el akarja adni a kamerát Sam Raimi, a rendező kislánya. Szerző: Shelby07

Topher Grace karakterét, Eddie-t a klasszikus "A csodálatos Pókember" képregények és az "Ultimate Spider-Man' képregények ihlették meg. Szerző: Shelby07

Thomas Haden Church 16 hónapon keresztül edzett, hogy kitűnő formában legyen a szerep kedvéért. Szerző: Shelby07

Mary Jane első részben faképnél hagyott vőlegénye most is felbukkant volna egy űrutazást követően, ő hozta volna magával a fekete szimbiótát, de idő és pénzhiány miatt elvetették az ötletet. Szerző: Shelby07

Marvel Vasököl
2017