Pókember 2

Spider-Man 2

2022.12.26 bkzsani

Az első részhez képest kicsit vontatottabb, de attól függetlenül egy egész jó film.

Tobey Maguire-t leszámítva jó kis mozi.Az előbb említett színész abszolúte nem a kedvencem.De itt jó a sztori,és jók az akciójelenetek,egyben van minden.Tisztességes munka.Méltó folytatás.

2016.06.26 Thibo84

Hát, a film nagy pozitívuma, amikor Pokica és Octopus a városban küzd meg egymással.

2017.07.27 Orosz István

Kár, hogy a Pókember hazatérés nincs ezen a szinten, de mondhatni soha nem is lesz. Mondjuk nekem a Csodálatos Pókember a favorit, de meg kell mondani ez a második rész nagyon jó lett.

2019.02.06 HE7EDIK

A legjobb Pókember mozi a mai napig. Nem is tudom hányszor néztem vissza a jelenetet, mikor Oki Doki megszületik és dobálja össze vissza az orvosokat és ápolókat. Raimi kézjegye bizony itt is sokszor tetten érhető, amellett hogy sajnos sok a nyál, am... Több

2017.03.13 GedyPapa

Nekem ez sokkal jobban tetszett, mint az első rész. Ehhez nagyban hozzájárult Alfred Molina és az általa játszott Octopus professzor. Nagyobb benne a feszültség és az akciófaktor. És meglepően szép képekkel operál.

2017.07.17 Szilonka

Az első rész sokkal tartalmasabb volt nekem, csak az jut rólam mindig az eszembe, hogy Tobey Maguire és Kirsten Dunst hogy utálják egymást a való életben, itt meg szerelmespárt kellett eljátszaniuk.

2022.05.29 drg0602

Szuper jó kis film, minden tekintetben. A korához képest nagyon látványos, izgalmas is. A színészi teljesítmények nagyon jók. Tökéletes szórakozás nyújt mindenképpen. Értékelés: 9/10

2019.06.01 kevelin

az első a második rész hozza ezt az eredeti stílust de nekem az összes többi már sok volt. eleve ez az egész marvel és d.c. univerzumosdni szerintem nagyon túl van tolva. minden esetre ez a film nagyon tetszett és elvitt magával ebbe a szuperhősös világba

2016.09.06 Scramananga

Nemcsak, hogy a Pókember filmek legjobb darabja, a Marvel filmek legjobb darabja, de én a világ legjobb filmjei közé sorolnám: Sam Raim mérnöki precizitással vette ki azokat az elemeket, amik nem voltak jók az első részben, és amik jók voltak, vagy f... Több

2021.08.27 Kósa Bence

Egy tisztességes képregényfilm. Alfred Molina a Doctor Octopus. A karaktere, mondatai, megjelenése egyszerűen zseniális, de Tobey is jó a Pókemberként. Az akció, poén, látvány a helyén van.

2016.02.14 Megamovie

A második részekre vonatkozó sajnálatos törvényszerűségeket (ti: a folytatások rendszerint az első rész erősségeit kizsigerelő, gyenge és lusta próbálkozások a rajongók maradék megtakarításainak begyűjtésére) ismereteink szerint eddig csak keveseknek... Több

2017.01.30 Gábor Rózsa

Szeretem ezt a pókember triológiát sokkal mélyebbek ezek a részek, mint a mostani szuperhős akció filmek. Ez inkább szuperhős akció-dráma, ami nagyon jól áll neki ad neki egy kis súlyt. Igaz nincs olyan lehengerlően újszerű és friss, mint az első rész de azért jó.

2017.11.12 Kadik

Az egyik legjobb Pókember film, minden benne van, amit hiányoltam a Csodálatos Pókemberekből.