Pókember 2

Spider-Man 2

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, sőt az egyik legjobb képregényfilm. Mérföldekkel veri az 1. részt, minden tekintetben. Itt már tudták, hogy mi kell a népnek és meg is látszik ez a minőségen.

2016.06.23 postaslaszlo8

A klasszikus trilógia második filmje, ami egyben legprofibb. Időtálló műremek, ami vérbeli kalandfilm az első perctől az utolsóig. Szinte levegőt venni sincs időnk, annyi minden történik a filmben. Octopus a legjobb!

2016.06.26 portal91

Mind a mai napig az egyik legjobb képregényadaptáció. Nagyon jól fel van vezetve Octopus-nak a története és a Peter-é is szépen halad, bár kár, hogy kicsit nyálas lett, nem tett jót neki.

2015.03.31 tamas84

Szeretem a képregényfilmeket, ismerem a DC és Marvel univerzumot is, a Pókembert gyűjtöttem, szeretem mind a mai napig, de a film nagyon elmarad az elvárásoktól. Néha az az érzésem, hogy egyáltalán nem ismerik a rendezők azt a világot, ahonnan a tört... Több

2016.08.24 Emma109

Ez annyira nem sikerült, minta z első rész. A története picit unalmas.

2017.02.19 tilino

Az első részhez hasonlóan a Pókember 2 is látványos, hangulatos, magával ragadó film. Frappáns megoldások, hatások és trükkök. Az effektek szenzációsak, a lenyűgöző hatás garantált, mindenkinek ajánlom megnézni.

2016.07.26 Karolyka

Zseniális képregényfeldolgozás ez a film is. Nagyon szeretem a Pókember film feldolgozását, de persze a képregény az igazi klasszikus. Sokmindent máshogy képzeltem el de ezekkel a színészekkel is nagyon tetszett. Az egy pedig zseniális.

2016.05.06 Garfbob10

Mai napig a legjobb Pókember film, ahol Parker élete nem éppen a legjobb. A nagy ruha nagy felelősséggel jár, és ezt ő is tapasztalja: a munkahelyét folyton elveszti, a szerelme férjhez megy, a legjobb barátja mániákusan üldözi apja haláláért, és a t... Több

2016.05.07 Garadi

Nekem jobban tetszett, mint az elsö rész. A karakterek jobban kibontakoztak, a történet jó volt, a színészek mind remekül játszottak. Csak azt sajnálom, hogy a harmadik rész miatt vége lett ennek a szériának, nagyon jól indult pedig.

2015.09.01 Barthy

Ez valami szörnyű én ilyet még nem pipáltam. Kellett vagy 5 perc a film után mire felfogtam, hogy pont most dobtam ki az ablakon egy csomó időt. Mivel ez teljesen felesleges volt.

2015.03.28 MAlexa23

Szeretem a Marvel filmeket, ez is egy igazán jó filmre sikerült, a trilógia legjobb része. Érdemes megnézni az összes Pókember részt :)

2015.01.30 b.szenti007

Emlékszem, nagyon vártam, hogy kijöjjön. Kicsit többet szerettem volna látni, de alapvetően egy nagyon jó film. Ajánlom!

2015.03.31 [email protected]

A pókember trilógia közül, nekem ez a rész tetszik a legjobban. Vicces is és komoly is egyben. Ajánlom mindenkinek! :) 10/10

2015.03.30 anolib

Ez is nagyon jól sikerült. Megtartotta a minőségét a film. Nagyon izgalmas. Mondjuk aki szereti a pókembert annak nem kell mondani így is, úgy is megnézi ezt a filmet.