A végső megoldás: Halál (1992)

Alien³

JRD   2022. 03. 03.

Ripley visszatér, és Alien is...

Félelmetes, véres, ijesztő, pörgős és nincs happy end! Ripley vajon újra győz? És milyen áron? Vége lesz ennek valaha? Ahhoz, hogy megtudd, meg kell nézned! Szóval, tudod a dolgod! Filmre fel, és jó szórakozást!

Artemisia   2018. 03. 20.

Ez a rész még hozza az Alien-univerzum hangulatát, még értékelhető, érdekfeszítő film, bár egy kicsit kevesebb az izgalom a 2.rész után, hiszen ott néhány ember magára volt hagyva egy bolygónyi Alien-bolygón, itt pedig ismét csak 1 van egy egész boly... több»

ArpiHajdu és Réci   2016. 12. 23.

Egy fontos univerzum építőköve

Ha önmagában nézem a Végső megoldás: Halált, akkor egy átlagosnál jobb akció-sci-fi filmként elmegy, a probléma viszont az, hogy ez egy remek film és annak egy nagyszerű folytatásának a szerves része kíván lenni, s ebben viszonylatban egy igen gyenge... teljes kritika»

Yosihiro   2017. 12. 13.

Az Alien sorozat egyik legjobb része. Izgalmas és még mindig tudtak csavarni a történeten. Jó lett csak ajánlani tudom mindenkinek.

Deku   2017. 07. 26.

Szerettem az első két részt, ez már kevésbé lett jó de ilyen is kell. Ez amolyan bőven átlagos rész lett. Ezt is jó néha megnézni de nem dobom el tőle az agyam.

BoBamburg   2020. 09. 04.

Ebben a részben már rákapcsoltak a trash fokozatra, de talán pont ezért lett igazán jó. Mind a képi világ, a szűk helyek és az elzártság..stb. Minden hibája ellenére én nagyon szeretem.

Ildikó Bacskai   2020. 11. 03.

Teljesen jó folytatás, de nyilván nem szegez annyira a képernyő elé, mint a korábbi részek.

Az első Alien, ahol CGI-it is használtak a lény megteremtéséhez.

(HE7EDIK)

Fincher kérte meg Weavert, hogy kopasz legyen, még férfiasabbá téve.

(HE7EDIK)

Renny Harlin rendezte volna a filmet,de kreatív nézeteltérés miatt elhagyta a produkciót.

(HE7EDIK)

A Fiorina bolygót eredetileg szerzetesek lakták volna,ezt később fegyencekre változtatták.

(Artemisia )

Sigourney Weaver heti 3-szor borotválta a haját, hogy a forgatás végéig kopasz maradjon.

(Artemisia )