Blade

Arly Jover
Udo Kier
Sanaa Lathan
Kris Kristofferson

Penge, a különleges képességekkel megáldott félig ember, félig vámpír gyerekkora óta egy barátjával karöltve irtja a vámpírokat. Miután a férfi megmenti a bájos doktornő, Karen életét, ő is csatlakozik a csapathoz. De vajon ők hárman elegendőek ahhoz, hogy felvegyék a harcot a föld uralmára… Több

Premier (HU): 1999.01.21. | Netflix (2024.03.04.)

2024.02.10 hátadlegyenelöl

Eddig kimaradt, de mivel jön a reboot, ezért gondoltam, megnézem ezeket a részeket is. Különösen a hangulata fogott meg.

2021.06.04 Torma Gábor

a nap véleménye

Örök kedvenc

Láttam szerintem 150x mind 3 részt, de a mai napig bármikor ugyanúgy megnézem, mintha sosem láttam volna. Kár, hogy nem folytatták több résszel.

Jó,de nem a legjobb...Izgalmas, és Snipes jól tolja benne, igazán kemény karakter. Horror? Kaland? Thriller? Kicsit mind a három. Persze érdemes megnézni.

2022.09.06 JRD

Többször is megnézhető film. Vannak azért hibái, de valahogy ettől lesz a Penge. Jó kis vámpíros csihi és puhi Snipes-módra. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.08.17 Deku

Nekem nem adott annyit mint vártam, pedig szeretem a vámpíros dolgokat és Wesleyt is.Teljes kudarc lett ez a film nem tudok rá jobb kifejezést írni, mint ezt. Igazán gyenge alakítás volt ez a szereplőktől is.

Stan Lee jelenetét kivágták.Szerző: HE7EDIK

Eredetileg egy horror vígjáték lett volna a film, de a készítők később megváltoztatták elképzelésüket.Szerző: HE7EDIK

Blade a képregény szerint angol volt, de a filmben ezt megváltoztatták.Szerző: HE7EDIK

David Fincher is esélyes volt a rendezői székre.Szerző: HE7EDIK