Penge
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

drg0602   2020. 02. 14.

Szerintem nagyon jó akció-horror, Snipes szereplésével, elképesztő, hogy milyen időtálló. Én bármikor meg tudom nézni. Zseniális!

Deku   2017. 08. 17.

Nekem nem adott annyit mint vártam, pedig szeretem a vámpíros dolgokat és Wesleyt is.Teljes kudarc lett ez a film nem tudok rá jobb kifejezést írni, mint ezt. Igazán gyenge alakítás volt ez a szereplőktől is.

NGN   2020. 01. 19.

Nagyon el lett találva a hangulata. Igazi akció-horror egyveleg és Snipes zseniális Penge szerepében, jobbat nem is találhattak volna. Világklasszis képregényfilm!

MP170506   2017. 07. 10.

A mai napig szeretem ezt a filmet. Jó a történet, jók a karakterek és a színészek alakítása is jó. Többször nézhető film.

Ms. Akárki   2019. 06. 28.

Nem a legjobb film de mégis valahogy mindenki ismeri mert olyan témát dolgoz fel igen sötéten, bemutatva az árnyoldalakat is, amivel akkoriban filmben még nemigen foglalkoztak. A zenék nagyon ütősek és a harcjelenetek is nagyon látványosra sikerültek Penge és a vámpírok között.

Donal Logue
Sanaa Lathan
Arly Jover
Udo Kier
Sanaa Lathan
Kris Kristofferson

Stan Lee jelenetét kivágták.

(HETEDIK )

Eredetileg egy horror vígjáték lett volna a film, de a készítők később megváltoztatták elképzelésüket.

(HETEDIK )

Blade a képregény szerint angol volt, de a filmben ezt megváltoztatták.