Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Yosihiro  2016. 05. 22.

Nekem ez az első Vin D film ami beugrik és szerintemezzel a filmmel vált hiressé. Jó alakítás remek történet csak ajánlani tudom :)

Timo  2017. 04. 09.

Elsőnek nézve még borzongtam is tőle, annyira félelmetesen hatottak rám kölyökként a sötétben hirtelen feltűnő szörnyek. Mindig is imádtam ezt a sci-fit, Vin Diesel egyik legjobb alakítása. Végig izgalmas, engem a mai napig leköt.

Mr. Zero  2015. 09. 01.

A speciális effektek ebben a filmben is nagyon jók, vagyis a látványvilága igazán jó. Zene tökéletes és a színészek is nagyon szépen hozzák a tőlük elvárt karaktereket. Nem kellett csalódjak

Kellangy  2015. 06. 19.

Nekem tetszett a film, jó scifi, a színészi alakítás is szuper volt. Én nem unatkoztam egy percig sem. Ajánlom.

Mozi22  2015. 05. 01.

Nekem tetszett, bár pöppet sablonos, de ettől eltekintve jó film.

A forgatókönyv korai változatában Riddick karaktere nő volt.

A forgatási helyszínként szolgáló sivatagban mindössze 10 fok volt, ezért vizet kellett permetezni a színészek testére, hogy azt a hatást keltsék, a forróság miatt izzadnak.

Cole Hauser ötletet volt, hogy karaktere a szemébe lője be a drogot.