Sabnock Sanatory   2020. 08. 30.

Sajnos semmilyen szinten nem sikerült jól megcsinálniCarpenternek a filmet.Lagymatag,unalmas,és klisés,hogy közhelyeket pufogtassak kissé.Sem az akció jelenetek nem voltak kidolgozva,sem a szereplő válogatás sem sikerült.A maszkok lettek talán a legjobbak az egészben.

Ronin   2016. 11. 22.

úgy tűnik, Carpenter már kimerítette a hatalmas tehetségét, mire ehhez a filmhez érkezett, mert egy b-kategóriás béna próbálkozás lett csak belőle. az olyan film, amiben Jason Stathamnek haja van, nem ér sokat :P nem is akartam elhinni, hogy ez a nagy John műve

A mozik 2001. augusztus 24-én tűzték műsorukra az USA-ban. A film költségvetése 28 millió dollár volt, és a felét, alig 14 millió dollárt hozott vissza világszerte.

(Sabnock Sanatory )