Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

sabnock666   2018. 08. 28.

Leültem ezt a kissé fura harmadik részt is megnézni,ha már az első kettő megvolt...nem kellett volna. Ez a rész szerintem már sok, és túl van játszva. Annyira erőltetni akarják, hogy ez az éjszaka mennyire más, mint a többi, és be is mutatják...nekem akkor is lapos, és egysíkú lett. Kemény, néha brutális, de nekem ennyi.

moov18   2016. 10. 03.

Egyszer nézhető kategória

Imádom a Bűn éjszakája filmeket. Rendkívül egyedi, sajátos atmoszféra jellemzi az alkotásokat, többek közt ezt is. Ráadásul mindig sikerül fokozatosan durvábbat, erőszakosabbat elénk tárni, mindig sikerül valamivel meglepniük a készítőknek. Most sem volt másként, bár ezt a politikai töltetet nem igen favorizálom. Az első és második részben a "civil emberek" sorsa jóval életszerűbb volt. Számomra legalábbis jóval érdekfeszítőbb volt az, hogy egy átlag amerikai család miként vészeli át a Megtisztulás éjszakáját, mintsem miként tudjuk menekíteni a Szenátor asszonyt. Mert ez másról nem szólt kérem szépen. Természetesen voltak visszatérő arcok is a gárdában már ami a szereplőket illeti. A játékid... több»

vivikejencikelara   2017. 05. 29.

Nagyon érdekes és különleges maga az alap ötlet.Van egy két unalmas, nehezen élvezhető rész, de alapjába véve rendkívűl érdekes. Rengeteg jó maszkos figura jelenik meg a filmben ami sok emberben amugyis félelmet kelt.

jencike1985   2016. 10. 28.

Az első két része is nagyon izgalmas volt, de ez a 3. rész mindenen túltett. Feszülten, izgatottan néztem végig minden percét. Teljesen lekötötte a figyelmemet. Vannak benne elég beteg jelenetek minden felnőttnek csak ajánlom.

Beuszi   2017. 02. 25.

Szeretem a Bűn éjszakája darabokat, igyen egyedi ötlet, nagyon izgalmas kivitelezésben. Bár a történetet egyáltalán nem kell komolyan venni, az idegeket rendesen felborzolja.

Edwin Hodge
Mykelti Williamson
Joseph Julian Soria
Frank Grillo

A szégyentelenül egyszerű hatásmechanizmusa miatt érdemes megtekinteni az Election Yeart - és biztos vagyok benne, hogy ha ez a produkció 25 évvel ezelőtt lát napvilágot, ezzel könnyedén a mai napig idézett klasszikussá válhatott volna.
7,5/10 több»

Összegezve a film egyértelműen valamennyire rókabőr, hiszen az előző részből több jelenetet is újrahasznosítottak, ám ezt mégis úgy tették, hogy egy élvezhető új filmet alkottak belőle. A színészi játékok hihetőek, a látvány nem hagy maga után kívánni valót, a hangulat tökéletes, de magába a történetbe több csavar is elfért volna, ezért összesen a 100 adható pontból tőlem csak 60-at kap. több»

Mindent összegezve, a trilógia eddigi leggyengébb részét kaptuk, és úgy tűnik, a továbbiakban sem lélegezhetünk fel, hiszen a záró képsorok újabb folytatásra engednek következtetni.

Értékelés: 3/10 több»

Ez az epizód a zárórésze a The Purge-trilógiának (A bűn éjszakája, 2013; A megtisztulás éjszakája, 2014)

(erare)

A film történetének eseményei 2025-ben játszódnak.

(erare)

A filmtrilógiának egyetlen olyan színésze van, aki mindhárom epizódban játszott: Edwin Hodge.