Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A megtisztulás éjszakája: Választási év (2016)

The Purge: Election Year

Edwin Hodge
Mykelti Williamson
Joseph Julian Soria
Frank Grillo

Sabnock Sanatory   2018. 08. 28.

Leültem ezt a kissé fura harmadik részt is megnézni,ha már az első kettő megvolt...nem kellett volna. Ez a rész szerintem már sok, és túl van játszva. Annyira erőltetni akarják, hogy ez az éjszaka mennyire más, mint a többi, és be is mutatják...nekem akkor is lapos, és egysíkú lett. Kemény, néha brutális, de nekem ennyi.

moov18   2016. 10. 03.

Egyszer nézhető kategória

Imádom a Bűn éjszakája filmeket. Rendkívül egyedi, sajátos atmoszféra jellemzi az alkotásokat, többek közt ezt is. Ráadásul mindig sikerül fokozatosan durvábbat, erőszakosabbat elénk tárni, mindig sikerül valamivel meglepniük a készítőknek. Most sem ... teljes kritika»

vivikejencikelara   2017. 05. 29.

Nagyon érdekes és különleges maga az alap ötlet.Van egy két unalmas, nehezen élvezhető rész, de alapjába véve rendkívűl érdekes. Rengeteg jó maszkos figura jelenik meg a filmben ami sok emberben amugyis félelmet kelt.

jencike1985   2016. 10. 28.

Az első két része is nagyon izgalmas volt, de ez a 3. rész mindenen túltett. Feszülten, izgatottan néztem végig minden percét. Teljesen lekötötte a figyelmemet. Vannak benne elég beteg jelenetek minden felnőttnek csak ajánlom.

Beuszi   2017. 02. 25.

Szeretem a Bűn éjszakája darabokat, igyen egyedi ötlet, nagyon izgalmas kivitelezésben. Bár a történetet egyáltalán nem kell komolyan venni, az idegeket rendesen felborzolja.

Onódi Zoltán   2018. 03. 14.

Sajnos nem tudta felül múlni a második részt. De nem is süllyedt az első rész alá.

Topicica   2016. 12. 07.

5 pont, mert tartotta az eddig részek színvonalát, durvaságát és brutalitását anélkül, hogy egy percig is untatott volna vagy a hasonlóság érzetét keltette volna.

Ez az epizód a zárórésze a The Purge-trilógiának (A bűn éjszakája, 2013; A megtisztulás éjszakája, 2014)

(erare)

A film történetének eseményei 2025-ben játszódnak.

(erare)

A filmtrilógiának egyetlen olyan színésze van, aki mindhárom epizódban játszott: Edwin Hodge.

(erare)

A film története két évvel A megtisztulás éjszakája: Anarchia című epizód után játszódik.

(erare)

A filmet a Rhode Island-i Woonsocke-ban forgatták.

(erare)

Összegezve a film egyértelműen valamennyire rókabőr, hiszen az előző részből több jelenetet is újrahasznosítottak, ám ezt mégis úgy tették, hogy egy élvezhető új filmet alkottak belőle. A színészi játékok hihetőek, a látvány nem hagy maga után kívánni valót, a hangulat tökéletes, de magába a történetbe több csavar is elfért volna, ezért összesen a 100 adható pontból tőlem csak 60-at kap. több»

Mindent összegezve, a trilógia eddigi leggyengébb részét kaptuk, és úgy tűnik, a továbbiakban sem lélegezhetünk fel, hiszen a záró képsorok újabb folytatásra engednek következtetni.

Értékelés: 3/10 több»