Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Page Kennedy

freeman   2021. 07. 24.

király film

indingo   2018. 08. 17.

Kik voltak előbb a vízben? Persze, hogy a porcos halak!

Jason Statham a XXI. század Bruce Willise A biztonság záloga című film után ismét egy ázsiai kislánnyal az oldalán próbálja meghódítani a mozikat. Ez immár a harmadik év, amikor a mozitermekbe beúsznak a cápák. 2016-ban ott volt a Blake Lively főszer... teljes kritika»

7ETEDIK   2018. 08. 11.

A film maximálisan hozza, amit ígér, sőt sokszor átmegy vígjátékba, ugyanis rengeteg humoros jelenet van benne. Ez tényleg egy laza nyári mozi, pazar látványvilággal, de 150 millió dollár mellett ez el is várható. Statham meg sosem lesz De Niro vagy ... több»

Shelby07   2020. 03. 26.

Ezen a filmen még az sem segített hogy belepakoltak pár ismert hollywoodi sztárt. Igazából az egy csillag a színészeknek jár, de maga a film nézhetetlen. Persze jobb, mint egy Zs kategóriás film, mert kicsit több pénzt adtak a számítógépes fickónak,... több»

ArpiHajdu és Réci   2019. 01. 10.

Túlméretezett Cápali kontra Jason Statham

Mit lehet várni egy olyan filmtől, amelyben összecsap Jason Statham és egy gigantikus méretekkel rendelkező őscápa? Nagyjából annyit, mint egy másik cápás filmtől, annyi különbséggel, hogy a címszereplő halacska a kelleténél nagyobbra nőtt, így annak... teljes kritika»

Sabnock Sanatory   2018. 12. 16.

Statham és a cápa... Nahát, ez nem sikerült. Unalmas, kissé bugyuta és kiszámítható cselekményű, ragadós, olvadós amerikai popcornmozi. Egyszernézős és felejthető.

Szilonka   2018. 08. 17.

Én a vélemények alapján kicsit komplettebb filmre számítottam. Egyszer meg lehetett nézni, de sok abszurd dolog volt benne.

A film összbevétele 530 243 742 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 253 844 906 forintot termelt. A hazai mozik összesen 172 735 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmben számítógépes animáció kelti életre az őscápát. Nem készítették el az állat makettjét, viszont papírból felvázolták annak méreteit, hogy a színészek érzékelni tudják a monumentalitását.

Egyes hírek szerint Steve Alten (író) magának szerette volna a főszerepet a filmben, de a stúdió ebbe nem egyezett bele.

Steve Alten regénye valójában egy ötrészes sorozat, amely majd 20 évet várt arra, hogy megfilmesítsék. (A Disney már 1997-ben megszerezte a megfilmesítési jogokat, de amikor megjelent a Háborgó mélység, végül fiókba került a történet).

Az őslénykutatók 18 méteresre saccolják a valaha élt legnagyobb húsevő gerinces, a megalodon méretét. A 2,6 millió éve kihalt állat maradványaira Magyarországon is ráleltek.

A filmből kivágták a véresebb jeleneteket, mivel meg kellett felelni az alacsonyabb korhatár-besorolásnak.

(7ETEDIK )

A Meg – Az őscápa nem gourmet burger, inkább egy jobban sikerült speciális ajánlat valamelyik burgerlánctól. Van benne minden, ehető is, nem üli meg a gyomrot, elsőre talán érdekes, de három nap múlva már nem emlékszel az ízére. több»

Ha egy direct to DVD-s B-filmre 130 millió dollárt költenek, és a mozik vásznaira küldik, azt nem szabad kihagyni! Kár, hogy végül nem lett annyira trash, mint vártuk. több»

A Meg - Az őscápa képében egy teljesen korrekt nyári cápás blockbuster-t kaptam. Néha izgultam, néha pedig tátott szájjal bámultam, és volt, hogy hangosan nevettem az adott párbeszédeken, beszólásokon. Jason Statham jó kondiban van, és még mindig azt a fajta humort képviseli, amit én imádok. több»