Filmek:
2018
2019
2020
2021

BoBamburg   2018. 11. 06.

Ezt a szériát már a második rész után el kellet volna kaszálni. Első rész teljesen jó, második is oké volt, de aztán borult minden. Harmadik rész már olyan volt, hogy szó-szó, felejthető teljes mértékben, ezt meg már tényleg csak becsületből néztem végig. Unalmas, lapos, semmi újítás nincs benne, 100%ban kiszámítható minden, a főszereplők még elmennek, de a többi színész borzalmas.

Mugga
Patch Darragh
Marisa Tomei
Gerard McMurray
Mo McRae
Mo McRae
Jermel Howard
Y\'lan Noel

A Purge fiktív világában játszódó filmek tele lehetnének egyéni sorsokat bemutató elemekkel, társadalmi-morális kérdéseket feszegető témákkal, az emberi természet és psziché működését, milyenségét boncolgató sztorikkal, de nem. Sajnálatos módon ettől a koncepciótól az első rész óta fokozatosan távolodunk, és úgy tűnik, a franchise már a menthetetlen kategóriába került át. több»