Vélemények: Pitch Black - 22 évente a sötétség (2000)

Eastern79   2021. 02. 10.

Sötét kaland

A film kezdő képsorai annyira erősek, hogy még most is emlékszem a lelkesedésemre, és nem is csalódtam. Az első perctől az utolsóig feszült tempójú, látványos, akciódús sci-fi, és egyúttal Vin Diesel legjobb alakítása. Klasszikus.

hemish   2018. 06. 14.

B kategóriás film, de nagyon szórakoztató, már akit nem zavar, hogy B kategóriás. Vin Diesel a szófukar karaktere ellenére is kiemelkedik a többi színész közül. Radha Mitchell kicsit túljátsza a saját karakterét főleg az elején, illetve van néhány va... több»

Yosihiro   2016. 05. 22.

Nekem ez az első Vin D film ami beugrik és szerintemezzel a filmmel vált hiressé. Jó alakítás remek történet csak ajánlani tudom :)

dailyfilmsan   2019. 07. 17.

Riddik történetének első fejezete. Annyira igyekeztek elhitetni, hogy egy másik bolygón vannak, hogy ezzel nagyot romlottak a képi viszonyok. Ez már egy rossz dolog. Akkor a karakterek fele idegesítő volt, és szurkoltam, hogy valahogy, de haljanak me... több»

Norbert93   2018. 07. 19.

A legeredetibb, legkeményebb Vin Diesel szerep. Nincs túlbonyolítva benne semmi, a sztori egy irányba halad és egy percre sem zökken ki. A sci-fi világának egy érdekes darabkája a film.

Filmelemző   2018. 04. 17.

Nagyon kemény kivitelezésű sci-fi thriller, Vin Diesel 2000 -es belépője a filmsikerek és ismertség világába. Ez a film aztán nem finomkodik a nézőkkel, odavágja eléjük ezt az ütős látványvilágot, kezdjenek vele, amit akarnak. Aztán sokan nem is bold... több»

drg0602   2020. 02. 22.

Jó történet, látványos. Vin Diesel-től ezt láttam elsőre moziba, és nem bántam meg, jól szórakoztam. Jó film!

Mr. Zero   2015. 09. 01.

A speciális effektek ebben a filmben is nagyon jók, vagyis a látványvilága igazán jó. Zene tökéletes és a színészek is nagyon szépen hozzák a tőlük elvárt karaktereket. Nem kellett csalódjak

Kellangy   2015. 06. 19.

Nekem tetszett a film, jó scifi, a színészi alakítás is szuper volt. Én nem unatkoztam egy percig sem. Ajánlom.

Mozi22   2015. 05. 01.

Nekem tetszett, bár pöppet sablonos, de ettől eltekintve jó film.

Tamás T\'Boy Pomaházi   2018. 12. 25.

Kicsit túlértékelt, egy nem túl átgondolt történettel. Vin Diesel nem alakít benne túl nagyot, a helyében el sem vállaltam volna ezt a szerepet. Egyszernézős film.

galambi   2015. 03. 13.

Imádom a Pitch Black filmeket, de természetesen ez a kedvencem. Előtte még csak hasonló filmet se láttam, így nagyon tetszett az ötlet is. Vin Diesel pedig az egyik kedvenc színészem, valószínűleg ez is közrejátszik. Riddick szerepére más nem is lett volna olyan jó. :)

hadur222   2015. 02. 21.

Egyszer nézhető, de túl sokat nem nyújt a film. Vasárnap délutáni, ejtőző kikapcsolódáshoz tökéletes. Akciódús, a szereposztás is kiváló.

zsanett1231   2015. 03. 11.

Szerintem rendben van ez a film, nincs elcsépelve. Egy teljesen átlagos film, amiben vannak jó jelenetek. A sztorija is jó.

Toncsi   2016. 02. 21.

A Pitch Black csupa klisé, teljesen agyatlan scifi, aminek minden elemét ezerszer láttuk már, ezerszer jobb filmekben is.

Pumpu   2015. 06. 07.

Nem egy forradalmi alkotás az biztos, de a scifik közt még így is szépen megállja a helyét, az akciójelenetek pedig kimondottan jók lettek. Rendben, talán a sztorin lehetett volna még rágódni, de simán élveztem, akinek bejönnek az horror elemekkel tarkított scifik, nyugodtan tegyen vele próbát.

quentin   2015. 04. 08.

Rettenetes képi világ, unalomba fulladó történet, és békés szunyókálás az utolsó fél órában. Pontosan ennyit ér a film, nem is értem, hogy készülhetett ez el. Tényleg van ember, aki szerint ez jó?