Pitch Black - 22 évente a sötétség

Pitch Black

2015.04.08 quentin

Rettenetes képi világ, unalomba fulladó történet, és békés szunyókálás az utolsó fél órában. Pontosan ennyit ér a film, nem is értem, hogy készülhetett ez el. Tényleg van ember, aki szerint ez jó?

2015.03.13 galambi

Imádom a Pitch Black filmeket, de természetesen ez a kedvencem. Előtte még csak hasonló filmet se láttam, így nagyon tetszett az ötlet is. Vin Diesel pedig az egyik kedvenc színészem, valószínűleg ez is közrejátszik. Riddick szerepére más nem is lett volna olyan jó. :)

2015.06.07 Pumpu

Nem egy forradalmi alkotás az biztos, de a scifik közt még így is szépen megállja a helyét, az akciójelenetek pedig kimondottan jók lettek. Rendben, talán a sztorin lehetett volna még rágódni, de simán élveztem, akinek bejönnek az horror elemekkel tarkított scifik, nyugodtan tegyen vele próbát.

2015.03.11 zsanett1231

Szerintem rendben van ez a film, nincs elcsépelve. Egy teljesen átlagos film, amiben vannak jó jelenetek. A sztorija is jó.

2015.02.21 hadur222

Egyszer nézhető, de túl sokat nem nyújt a film. Vasárnap délutáni, ejtőző kikapcsolódáshoz tökéletes. Akciódús, a szereposztás is kiváló.