Rémecskék

Rémecskék

Critters

Ki ne imádná ezeket a kis pattogó, teniszlabdaszerű szörnyeket, akik mindenkit felzabálnak, akárcsak a kisgömböc? Ráadásul olyan gyorsan, hogy még sikítani sincs idõ... A horrorrajongók ugyanúgy imádják ezt a kis költségvetésű horror fricskát, mint Romero zombifilmjeit, annyi különbséggel, hogy az elõbbin két borzongás között még nevetni is lehet. A történet ?egy távoli? galaxisban kezdõdik: a rémecskék kiszabadulnak a szigorúan õrzött börtönbõl, és elindulnak a Földre, hogy csillapítsák éhségüket. A börtön igazgatója két vadászt fogad fel, hogy elkapja a szökevényeket. A szörnyvadászok üldözõbe is veszik õket. A Brown család egy kicsi farmon él. Egy hangulatos vacsora… Több

Rendező: Stephen Herek
Premier: 1986.04.11.

2020.09.01 Interfectorem Sabnock

Stephen Herek csinált egy bohókás,vicces,néhol megmosolyogtató filmet,és a fiatal Billy Zane is idétlenkedett egy sort benne.Kőkemény nyolcvanas évek,de itt ne vegyünk egy percet sem komolyan.Egy hideg sörrel lecsúszik.

2020.03.04 Kóborló

A végtelen étvágyú szökevény űrgombolyagok

Az 1986-ban bemutatott Critters, magyarul Rémecskék egy kimondottan élvezetes horror-vígjáték némi sci-fi elemmel megtűzdelve, de mindenképp egy szerethető alkotás lett. Pedig a kezdetekben még egyáltalán nem volt borítékolható, hogy sikeres lesz, hi... Teljes kritika

2018.01.18 respect the movies

Szerintem ez egy kifejezetten jó és szórakoztató kis horrorfilm a 80-as évekből! Emlékszem amikor először láttam a Récskéket, elég fiatal voltam még és a maga módján, még félelmetesnek is tartottam! Az első Rémecskék rész, még inkább volt horrorfilm ... Több

2016.08.04 julisX

Igazán nagyon szórakoztató, ahogy a brutális kis szörnyek a fogacskáikkal gyilkolásszák a népeket...szerintem kifejezetten parádés az egész.

2015.02.13 gandalf01

Hát igen. Ennek a nyolcvanas években megvolt a bája, belevalóak a kis szőrmókok. De az űrvadász a glamrocker frizkóval, azért már egy kicsit gáz.

A filmnek hivatalosan három folytatása készült. 2014-ben elkészült egy rajongói rövidfilm változata is, sőt 2019-ben egy nyolc részes mini-sorozat formájában is visszatértek a Critters-ek.Szerző: Kóborló

A film 1986-ban három filmfesztiválon is versenyben volt az adott díjért, végül a jelöléseit nem sikerült díjra váltania.Szerző: Kóborló

A film hat szereplője is szerepelt az Alkonyzóna című sorozat egyes epizódjaiban, persze mind különböző részekben.Szerző: Kóborló

A Critters-ek hangját Corey Burton szolgáltatta, a nyelvezetüket pedig a francia és a japán nyelv keverékéből alakította ki.Szerző: Kóborló