A Toxikus Bosszúálló

A Toxikus Bosszúálló

The Toxic Avenger

A történet a képzeletbeli Tromaville városkájában játszódik, amely radioaktív szemétlerakójáról híres. Itt tengeti napjait a helyi fitnessz-klubban takarítóként Melvin. Szegény Melvin az emberi faj legvéznább egyede, a klubba járók gonosz tréfáinak állandó célpontja, ám egy végzetes napon mérgező vegyszerbe zuhan, ami igazi szörnyeteggé változtatja. Torz hősünk kiirtja a gonoszt Tromavilleből és még szerelmes is lesz..

Premier: 1984.05.01.

2020.01.13 Owotonor

Merő lazaságával tartja fent az újszerű, kreatívabb ötleteit, az idő előrehaladtával is, és váratlan húzásainak halmazát, jellegzetesen így örvendeztetően hat aprító, gore mechanizmusa. Felettébb vicces helyzeteket teremt, jók a keblek, fenekek, és érezni rajta az elszántságot, az újdonság varázsát.

2016.10.15 Rajkó

Abszurd, véres, obszcén, férfias humor. Szórakoztam rajta, de ennek ellenére nem értékelem túl jónak.

Négy órán át tartott, amíg Mitch Cohen-re feladták a Toxikus Bosszúálló jelmezt és csak szívószálon át tudod benne enni.Szerző: dulkap

A későbbi Oscar-díjas Marisa Tomei is látható a filmben egy pillanatra, miközben kilép egy zuhany alól.Szerző: dulkap