Owotonor   2020. 01. 13.

Merő lazaságával tartja fent az újszerű, kreatívabb ötleteit, az idő előrehaladtával is, és váratlan húzásainak halmazát, jellegzetesen így örvendeztetően hat aprító, gore mechanizmusa. Felettébb vicces helyzeteket teremt, jók a keblek, fenekek, és érezni rajta az elszántságot, az újdonság varázsát.

Rajkó   2016. 10. 15.

Abszurd, véres, obszcén, férfias humor. Szórakoztam rajta, de ennek ellenére nem értékelem túl jónak.

Négy órán át tartott, amíg Mitch Cohen-re feladták a Toxikus Bosszúálló jelmezt és csak szívószálon át tudod benne enni.

A későbbi Oscar-díjas Marisa Tomei is látható a filmben egy pillanatra, miközben kilép egy zuhany alól.